Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anılarım: Gay bara gittim

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Bende gitmiştim bir keresinde ama hikayesi çok garip.
Okulun ilk günleriydi akşam 22.00 gibi evde oturuyorum, Oğuz diye bir eleman aradı "hacı sınıftan kızlar gelicek içicez sende gelsene ben evin aşağısında motorla bekliyorum" dedi. Hemen hazırlandım indim aşağı gittik hemen Kaleiçine oturduk bir yere sonra ekildiğimizi fark ettik mekan değiştirdik içmeye başladık. Kızın biriyle tanıştık, başka yere gitmek istedi iyi tamam dedik başka bir yere gittik. Sonra masaya bir tane eleman kıza selam vermeye geldi, tanıştık, oda bize katıldı. Sonra iki eleman daha geldi onlarda bize katıldı. Tabi biz kızın lezbiyen, 3 erkeğinde gay olduğunu daha bilmiyoruz. Sonra ilerleyen saatlerde adam "sene bilmem kaç antalyanın ilk ipnelerindenim daha" diye bir cümle kurunca çoktan bir günah gecesine doğru yola çıktığımızı fark ettik.
Sonra diğer adam "gençler bugün kurtuluşunuz yok hep beraber ipne bara gidiyoruz" diyiverdi. Yüz ifademizden anlamış olucaklar ki, diğer eleman "korkmayın ben X'in arkadaşıyım dediğiniz an siz kimse birşey yapamaz" deyip yüreğimize su serpti.

Sonra adamlar 200ytl hesap ödedi ayıp oldu epey, hayır gelmiyoruzda diyemedik ne olduğunu anlamadan apar topar kendimi 1 lezbiyen, 3 gay ile birlikte bir arabada buldum. Sonra fark ettim ki Oğuz yok! Hemen telaşla sordum oğuzu unuttuk diye. Yok o motorla geliyor arkadan deyip rahatlamamı sağladılar.
Sonra geldik bara hemen kapılar açıldı inanılmaz saygıyla karşılaştık, sonradan öğrendik ki elemanlardan bir tanesinin daha gay barı varmış ondan tanınıyorlarmış baya. Bara girdik ben hemen kızın yanına yanaştım bize sahip çık deyip can havliyle koluna girdim.

Sonra bizi loca gibi bir yere geçirdiler o sırada oğuz kulağıma eğilip "abi bizim takıldığımız ipneler üst düzey ipne" dedi. Abi nolursun sus diyerek ipneler hakkında yorum yapmamasını rıca ettim. Sonra garip olaylar oldu.

Sonra gece 4-4.30 gibi çıktık
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

b1vRiP said:

garson bana baya bi yazdı. hatta bedava çerez ve içki verdi. ama ben yüz vermedim kıroya.

abov.
kıro olmasa nolcaktı sdsfsd

bu cok feci abi sfsdfsfs.

Çokakıllıadam said:

Sonra adamlar 200ytl hesap ödedi ayıp oldu epey, hayır gelmiyoruzda diyemedik ne olduğunu anlamadan apar topar kendimi 1 lezbiyen, 3 gay ile birlikte bir arabada buldum. Sonra fark ettim ki Oğuz yok! Hemen telaşla sordum oğuzu unuttuk diye. Yok o motorla geliyor arkadan deyip rahatlamamı sağladılar.

Sonra bizi loca gibi bir yere geçirdiler o sırada oğuz kulağıma eğilip "abi bizim takıldığımız ipneler üst düzey ipne" dedi. Abi nolursun sus diyerek ipneler hakkında yorum yapmamasını rıca ettim. Sonra garip olaylar oldu.

Sonra gece 4-4.30 gibi çıktık

BAYA ilginç bir hikaye. bende olsam telaşlanırdım, arkadaş sattı arabada tanımadığım gaylordlarıyla kaldım diye sdfs.

Eralp said:

Ahaha iyi böbreği kurtarmışınız :D .

abi daha ne böbreğinden bahsediyorsun sen ya ahahaa
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:

Llama said:

mokoko said:

"roket adam" said:

gay bar var da lezbiyen bar niye yok. ben lezbiyen bara gitmek istiyorum belki.

BENDE BENDE !!!!1111!!!11

arada partyleri düzenleniyor izmirde
ama normal erkekleri almıyorlar
gayler giriyor

-Abi vallahi geyiz biz bak, Hamdi sürttür abi bana. Nolur al be abi bizi içeri.

ahaha aynı bunu yapardım xD
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

o kadar gay muhabbeti döndü ki. gay yazınca paticik çıkacak o olacak.

sonra bana sahip çıkacak kaslı erkekler arıyorum diyen erkekler çıkacak gelecek siteye. aman allahım.

logout bile olmadan kaçar giderim valla

O yüzden ne kadar gay li topic varsa icine msj atiyosun :D
gizli senii
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...