Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

progamer

Öne çıkan mesajlar

Darren Shan hayatından sıkılmış normal bir çocukken. Cirque du Freak adlı bir gösteriye gider. Burda karşılaştığı vampir onuda vampir yapmayaı teklif eder. Oda kabul edip onun yanında sirke katılır.

12 kitaplık bi seriden uyarlama film. İlk 3 kitabı kapsıyor bu film. tutarsa 4 film daha çekeceklermiş. Kadroda Salma Hayek, Ray Stevenson, Willem Dafoe ve Ken Watanabe de var. Filmdeki vampirlerde hafiften twilight vampirlerine benziyorlar.

Like how they don't live forever, they just age real slowly. They don't suck blood through their teeth, they cut open a vein, suck a bit of blood then heal the wound with their spit. They can go into sunlight but not forever because they can get burnt real easily.

diye yazmışlar IMDB de. Klasik vampri konseptini kullanan bir Daybreakers kaldı heralde. Yinede bu hem kadrosu iyi bu filmin hemde konusu hoşuma gitti. Bulursam bir yerden kitaplarınada başlyacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi konsepti falan güzel olabilir, yoksa zaten manyak değiller ya 12 tane kitap çıkarmazlar da, konu şu haliyle çok tırt geldi:

said:
Darren Shan hayatından sıkılmış normal bir çocukken. Cirque du Freak adlı bir gösteriye gider. Burda karşılaştığı vampir onuda vampir yapmayaı teklif eder. Oda kabul edip onun yanında sirke katılır.

Yani mutlaka işlenişle falan çok daha başarılı normal hale gelmiştir de, şu anki haliyle aklıma gelen film çok abes bişi

Emo kid: öff yapacak bişi yok, kimse beni sevmiyo kızlar iğrenç, napsam yaa dur bi gösteri varmış gidiyim
vampir: canım sıkıldı lan, koskoca vampirim tek başıma bir korku konseptiyim sirkte hokkabazlık yaptırıyolar. aaa çocuk var, hişşt küçük bak bakim buraya, seni vampir yapim mi?
emo kid: aa evet evet yapsana
vampir: harumpfh, ahanda oldu, şimdi iki vampir olarak sirkte labut çevircez, sen palyaçoyu gıdıkla ben filin tepeye çıkıyorum.

Vampir neden sirkte çalışır? Çocuk gördüm vampir yapayım diye niye der? Çocuk canı sıkıldı diye vampir olmak mı ister? İsteğe bağlı mı oluyo bu işler? Vampirler niye sirkte çalışıyo falan filan? Saçma geldi bi miktar haliyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...