Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Newerth ( key )

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

Key zaman zaman çıkıyo farklı sitelerde. Geçen hafta alienware dağıttı bayaa bi key. Bu arada oynadıkça invite hakkı veriyo sanırım oyun 3 tane gelmiş bana. Arklarımı çektim hemen oyuna. Oynayan kişilere invite gelmişse onlardanda bulabilirsiniz. Yoksa yeni site bekleme durumu var. Google dan takip edin hangi siteler veriyo diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok malesef. Forumlarda onun hakkında bol tartışmalı bir konu var. Bu şekilde olmasının daha 'pro' olduğunu, kamerayı kullanmayı öğrenmen gerektiğini savunan bir kesim var. Diğer tarafta da hala insanları zoom ile kısıtlayıp kastırıyorsunuz, kamera kontrolü olmadan da oyun yeterince stratejik diye savunan bir kesim var. Ben ikinci kesimdeyim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

niye canım retro pala / Unholy Dk arenada yaptım onlarda 4 button :P

yok oyun temelde creepleri early game de guzel deny et, rakip e birini gozune kestir stun/escape i olmayan lvl 3 yada 5 de gankle 2-3 kisi ile skill uselarla, eger Zeus,Pyromance tarzı guzel caster Dps varsa early gamede, Bloodhunter/madman/magmus gibi late game adamlar varsada late gamede domine et, adamları feed etme, ve karakterine gore duzgun itemisation yap.

oyun bundan ibaret gibi geldi bana ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

magmus late game ? ne içtin dayı sen ?

bloodhunter mid gamede buldugunu opuyor haliylen late gamede zaten uber bisi olarak karsına cıkıyor, teketek yakalarsa veriyo silence ı vsvs ...

Magmus icinde bisi yapıyolar tam anlamadım, belli bir itemization yapıp, ulti + teleport mu ne yapıyolar ortalık kan golu oluyor her durumda,

gerci raiting 1500 civarı belki 1700+ larda falan bilen adamların elinde end game domine edenler farklı olabilir, ben bilmez ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...