Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan patilere ...

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

ben de senin bilmedigin seyler oldugunu soyluyorum ozaman.. sadece birine yazmak acısından da bakmıyorum olaya herhangi biriyle yolda sacma bir sebepten tanısmanın eglencesini tadmadıysan gidip denemeni tavsiye ederim.. benim baya degisik arkadaslarım oldu o sayede.. ve evet elim titremiyo insanlarla tanısırken konusurken.. terlemiyo da.. ama gidip yine de yeni insanlarla tanısıyorum cunku eglenceli bi aktivite.. bir de bu yanını dusun derim.. hatta yarın cık dısarı git biriyle tanıs bak cok guzel oluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ben de senin bilmedigin seyler oldugunu soyluyorum ozaman.. sadece birine yazmak acısından da bakmıyorum olaya herhangi biriyle yolda sacma bir sebepten tanısmanın eglencesini tadmadıysan gidip denemeni tavsiye ederim.. benim baya degisik arkadaslarım oldu o sayede.. ve evet elim titremiyo insanlarla tanısırken konusurken.. terlemiyo da.. ama gidip yine de yeni insanlarla tanısıyorum cunku eglenceli bi aktivite.. bir de bu yanını dusun derim.. hatta yarın cık dısarı git biriyle tanıs bak cok guzel oluyo..

ok aga sen haklısın sen kazandın
Sosyal ağlarda paylaş

eysofspeyds said:

sufle said:

before sunrise da ne güzel tanışıyorlardı öyle.
bak mesela öyle bişi isterdim ben ama 9807 milyonda bir rastlanır.onda da terslersin anlamazsn sdf

before sunrise daki elemanın da ağzı güzel laf yapıyo ama onun da türk kızına işleyeceğini zannetmiyorum
before sunrise'daki kiz karsina ciksa emin ol allah yardim eder bisey olur senin de agzin laf yapar.
ne tatli bi kizdir o ya.
en olmadi bicak cekersin
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

eisenheim said:

okadar hızlı olucaksınki ne o anlicak naptığını ne sen..
bi bakmışsın numarayı yazıyosun..

ne sapık gibi yaklaşıcaksın ne asılmaya gelmiş mallar gibi..
özetle piç bi tavır içinde ama hafif ciddi bi şekilde yaklaşıp mrb diyip derdini anlatıcaksın..

usta konuşmuş

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...