Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan patilere ...

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

bakın size eşsiz deneyimlerimden ve analizlerimden yola çıkarak anlatıyorum değerini bilin :
Bi kere kızla bakışmak şart , göz göze gelmeler falan.Ha öyle bi durumda bi kere kızın yanına gitmiştim tamam muhabbet olmuştu ama kızın öyle poposu kalktı ki anlatamam.Erkek arkadaşlarının nerde kaldığından birazdan geleceğinden bahsediyordu

Şimdi arkadaşım ilk olarak kasılmıycan , unutma sen nasıl hissedersen karşındaki de öyle hisseder.Sen utana sıkıla sanki çok özel birşeymiş gibi gidersen , kızda kasılır kim bu herif diye, samimi bir tebessümle çok içten yaklaşmalısın öyle olunca karşındakide bunun doğal birşey olduğuna inanıcak

Mümkünse merhaba tanışabilir miyiz diye gitme . Karşılaştığınız bir mekana göre bahane bul kızı izle neyle uğraşıyor o an , ona göre kafanda diyalog yarat , saçma olması önemli değil zaten kız her ihtimalde senin niyetini bilicek ama maksat onun psikolojisine yabancı gözükmemesi bu durumun

Son olarak arkadaş taksimde bir cafe söylemiş bu tarz görücü usülü cafeler varsa söyleyin hepimizin ufku genişlesin
Sosyal ağlarda paylaş

http://ismek.ibb.gov.tr/portal/default.asp

dsfjkshdgsdf
ahşap boyama kurslarına katılın işte sdfh

ben herkese hitap edebilmeye çalışıyorum. bakın workshoplara katılın da yazdım, belediye kurslarına da. ama belediye kurslarından karı kaldırma işleminde dal seçimi çok önemli. torna tesfiyeye giderseniz işiniz zor. ahşap boyama, kırkyama kurslarına giderseniz 40+ yaş üstü milf kaldırma ihtimaliniz var.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sana dün başımdan geçeni anlatim, sen dersler çıkar. Cafe cafe diye uğraşma. sdf

Hatun kişinin beynimi yemesi sonucu en sonunda bir Turkcell almaya karar verdim (Zorla)

Gittim bayiye, hoşda bir kız bakıyor. Kimsede yok. sdf (Ortam müsait yani) 5 dk alınacak hat için yarım saat konuştuk sdf, okul muhabbetinden girilip, turkcell avea mevzusundan çıkılır.

Hat alınır eve gidilir, akşam görülürkine, bayideki hoş kız hat için verilen mailden eklemiştir. (Tabi burda biraz çakallık yapıp maili yazarkene "şimdi bu benim msn adresim, spam filan doldurmaz dimi turkcell" diye sorulmuştur sdf)

Ama iş bu kişinin başı bağlıdır, herşey boşunadır. :/
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen bi ara ukraynada bulundum ve hiç böyle dertlerim olmamıştı çünkü sen gidip yüzünde samimi bi gülümsemeyle bi şeyler söyledikten sonra eğer sevgilisi varsa veya başka nedenlerden kabul etmicekse gülerek karşısındakini rencide etmeden reddediyor. niye bu ülkenin kızları böyle ?
Sosyal ağlarda paylaş

yoo şöyle diyeyim, avrupa kültürünü almış olan bağyan arakdaşlar arkadaşın bahsettiği ukraynalı gibi davranabiliyor ama gel gör ki şeklen avrupalı fekat zihnen şarklı biri çok daha farklı tepki ortaya kouyuyor..

olay kafada bitiyor anlayacağın ghani dağdan inen birinin de gelişmiş bir kafa yapısına sahip olması muhtemel ama dağdan inme olması dpoğal olarak beklenilir fekat şehirli birinin dağdan inme kafasına sahip olması.. bu çok sık karşımıza çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

turkiye de zor o iş.iğrenç yazma yöntemlerimiz var bi kere.bi de adam sumuk cıkabilir git dersin gitmez yapışır,git bile demezsin adamı iplemezsin gene yapısır.sakat!
ecnebiler cok efendi ama o konuda.burdan da pay biçerek ecnebilere yazın.turkun turke faydası yok zaten sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

iki tarafinda hiyarligi bu.

kiz kisi karsindaki adamin piskopatligini bilemiyor. kiz hakli olarak karsindakinin apaci otesi bir commanche hatta bir chinook olup olmadigindan emin olamiyor, olmadigindan emin oldugu erkekler de manyak cikip 2 dkya sahiplenebiliyor. bir nevi haklilar.

ama erkekler de hakli. bizim kizlar harbiden fazla degerli... kendileri genelde yabanci kizlarin bulundugu ortamda daha aciktir bu tip tanismalara zaten, en guzel analiz o. Bi de butun kizlarimiza kucuk yastan itibaren aileleri tarafindan verilen temel bir "erkek adam sapiktir, mutlaka duvar or onune, surundur sonra kabul et" egitimi var ve anca bunu uygularlar (genel olarak konusuyorum, hepsi boyle diye bisi yok).
Sosyal ağlarda paylaş

eysofspeyds said:

şahsen bi ara ukraynada bulundum ve hiç böyle dertlerim olmamıştı çünkü sen gidip yüzünde samimi bi gülümsemeyle bi şeyler söyledikten sonra eğer sevgilisi varsa veya başka nedenlerden kabul etmicekse gülerek karşısındakini rencide etmeden reddediyor. niye bu ülkenin kızları böyle ?
çünkü bizim kızlarımıza yaklaşan her 10 kişiden sadece 0.47'si güleryüzlü,olgun ve kibar yaklaşıyor. Daha çok "VAY VAY VAY VAY VAY GEÇENE BAKIN LAN OF OF OF OF OOOOOOF" duyuyor bizim kızlarımız
Sosyal ağlarda paylaş

eysofspeyds said:

biz de yurtdışındayken boyle dertlerimiz olmuyor ki.adama hayır diyorsun gidiyor efendi efendi,sapığa bağlamıyor.lezbiyen bile hayır diyince gidiyor abla abla sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

h ttp://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?

xaty said:

sufle said:

bana bi kere şey olmuştu cidden azimli insanlar var.
beatles cafeye gitmiştik arkadaşlarla sonraki hafta faceden mesaj geldi.

işte şu koltukta oturuyodum şöyle yapıodn edıodn bilmemne diye.
aşırı şaşırmıştım.

O işi kolaylaştırdılar;
http://www.otobustegordum.com/

Fake sandım gerçekmiş
BonePART said:

hatuna once kesinin azini actigini gostericen
tost solucen ama cift kasarli karisik
yanina bide ayran
kolada olabilir ama bol kopuklu ayran warsa daha iyi

sonra
yanina gidp "bagyan afiyet olsu. issmarladigim tostu yerken agiz kenrlarinizda biriken ekmek parcalarinin sizi dahada bi hos yaptigini biliyor muydunuz?" diye soracaksin
zaten ordan sonra sirtina vur kariyi eve gotur

Böjeek said:

4 sayfa okumadım dendimi bilmiyorum ama cafede oturan kızla gidip tanışmak kadar saçma birşey yok. kızı ilk kez görmüşsün hayatının hiç bir detayını bilmiyosun. belki evli belki cıktığı var belki psikopat manyak. belki kocası-sevgilisi oralarda masaya geldiği görünce sırtına zıplıcak.

hayır yani bunu krolar yapıyo genelde.

Evliyse yüzüğü vardır :P.
Sosyal ağlarda paylaş

sufle said:

bana bi kere şey olmuştu cidden azimli insanlar var.
beatles cafeye gitmiştik arkadaşlarla sonraki hafta faceden mesaj geldi.

işte şu koltukta oturuyodum şöyle yapıodn edıodn bilmemne diye.
aşırı şaşırmıştım.

Arkadaşımın rüyasında gördüğü kızı günlerce face de aradığını bilirim.

ginaly said:

sen konuşacaksın, kız senin ağzının içine bakıp ne kadar süper çocuk diyecek içinden.

Kız konuşsa da biz aa ne süper hatun desek =)

bansheee said:

İşin garibi kızlar da kendilerine göre insanlarla tanışamamaktan şikayetçi.

Kendilerine göre olanları anlayamadıklarından dolayı oluyor çoğu zaman bu bradd pitt sureti kalıplaştığı için kafalarında.

Azmodai said:

kiz kisi karsindaki adamin piskopatligini bilemiyor. kiz hakli olarak karsindakinin apaci otesi bir commanche hatta bir chinook olup olmadigindan emin olamiyor, olmadigindan emin oldugu erkekler de manyak cikip 2 dkya sahiplenebiliyor. bir nevi haklilar.

Elinden yüzünden 2 hal tavırdan belli eder zaten karşındaki insan içeriğinin ne olduğunu bu bahanedir bence.

Arkadaş bu işi geç bende görüyorum hergün dışarda yüzlerce var hatun. Çoğu ya şımarık ya da ne bileyim sen nasıl kız arıosan onlarda erkek arıyor resmen bana da ters sevmem öyle şeyi yaımda kız diye gezdirmem öylelerini sakin insan olacak aşkom aşkom demicek o kadar düşme senin ebedi dostun elizabeth var birkere canıım.
Oraya git onu yap bunu yap demeyle olcak iş değildir ki bu. Hiç ummadığın anda ummadığın yerde karşına çıkabilir birisi sonra haha hihi bir ayrılık hoop benim gibi suspend mod'a geçersin. Bu seferde başlarım böyle işe nerden istedim istemiyorum lanet olsun hepisine dersin. Kaçan kovalanır arkadaş ağzının suyu akmicak , bir duruşun olacak ulaşılmaz olan sen olacaksın erkek olan sensin ulan! Dizginleri verirsen rolleri değişirsiniz hatun sen erkek o olur.
Bende de bir şans var çözemedim gitti genelde bayanlar değil de erkekler yanaşıyor bana eşcinseller sinir bozucu bir durum ama çok geldi başıma gökten x yağsa bana bülent ersoy düşer diyorum bende artık ne yapayım. İlahiyat okuyan g. gördünüz mü ? Ben gördüm!

Şuna kafa patlatacağınıza şu ülke nasıl düzeltilir ? Okuyumda başbakan oluyum. Dünya'yı daha güzel yaşanabilir bir hale getiriyim insanlar hep mutlu olsun de. Onları mutlu görünce bende mutlu oluyorumda çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Schweinsteiger said:

Şuna kafa patlatacağınıza şu ülke nasıl düzeltilir ? Okuyumda başbakan oluyum. Dünya'yı daha güzel yaşanabilir bir hale getiriyim insanlar hep mutlu olsun de. Onları mutlu görünce bende mutlu oluyorumda çünkü

o iş yaş hocam hormonların domine etttiği bu saçma insan fizyolojisinde kişi kendini mutlu etmeden dünyayı siklemez
Sosyal ağlarda paylaş

Kızların gelen her erkeğe sert davranmasında türkiyedeki erkeklerin çoğunun abazan olmasının etkisi büyük tabi. Herkes adam gibi kültürlü seviyeli olsa gelen adamı direk şutlamazlar heralde. Türkiyede kafede tanışma falan, eğer çok yakışıklı değilsen yalan yani. Arkadaş çevrenden birilerini bulmaya bakıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahahahaha bonepart hiç güleceğim yoğudu

bence dış görünüşe aldanmayın her iki cins içinde sözüm.
dışardan bakıp enee negzel gız çohoş çocuk dediniz mi o kişiyle tanıştığınızda beklentilerinizin %10 unu alma ihtimaliniz %5 tir gibi saçma bi hesap yapıp noktamı koyayım.

cafe&bar yaş iş.Olmasına olurda ne demişler azimle s.çan taşı deler. Diyosan ki hayallerimin prensesini/prensini aramıyorum ki zaten o zaman kazı kazanda herkese en az 30000ytl çıkması dileğimle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...