Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan patilere ...

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

4 sayfa okumadım dendimi bilmiyorum ama cafede oturan kızla gidip tanışmak kadar saçma birşey yok. kızı ilk kez görmüşsün hayatının hiç bir detayını bilmiyosun. belki evli belki cıktığı var belki psikopat manyak. belki kocası-sevgilisi oralarda masaya geldiği görünce sırtına zıplıcak.

hayır yani bunu krolar yapıyo genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

gel romanyaya gidelim abi orda kızlar geliyomus tanısmak için sen seçiyomussun asdasfsd.

ama ne bilim ciddi bi cevap verecek olursam hiç huyum değil ve bana ters geliyor öyle tipleri görünce de zavallı diyorum yani bırak onlar gelsin abi en güzeli :d hatta sen taksimde karınca diye bi cafe var oraya git otur kucagına gelsinler emocuklar :d
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

ama bi keresinde dans gösterimizden sonra yemek yerken bi çocuk gelip masaya bi kağıt bırakmıştı numarası falan yazıyodu mesaj atmıştım asd. yaş 15ti ama.

banada bi kız vermişti nosunu öyle
bide dediki "bi daha seni görcegimi düşünmüyorum ararsan sevinirim" dedi gitti
dibim düştü 2 dk sonra aramıştım gelmedi tabi 1 hafta koşturdum buluşmak için ne salakmışım
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

yuh be nasıl eksik. bara cluba falan git, ne bileyim ortak workshoplara, belediyenin kurslarına falan katıl, üniversite derslerine takıl. alla allaa.

Kurslar ve üniversite dersleri iyi güzel de özel sektörde akşam yedi buçuktan önce pek salmazlar o saatten sonra evine git yemek ye derken oldukça zor iş.Bar club bölümüne hiç girmiim çünkü gene topiğin açıldığı soruna döneriz(loop a girdik galiba)

Geçenlerde İsrailli bir çocukla konuştum da bu damsız girilmez muhabbetini duyunca "Tel aviv'de böylr bir yer açsan 1 shafta sonra kapısının önünden geçen olmaz ben o mekana yeni insanlarla tanışmaya,sosyalleşmeye gidiyorum zaten"dedi

Sorunun önemli bölümü de ülkede suç oranlarının yüksek olmasından kaynaklanıyor.Tanımadığım biri benimle konuşmaya kalktığında çekiniyorum.Kurs gibi yerlerde bu olay olmadığından ya da en azından az olduğundan oldukça işe yarar mekanlar tabi ki.Bu yüzden 4K kuralı(kursa katılan kız kaldırır) biraz kaba oldu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...