Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

slm beyler... ilk defa foruma yazıyorum.. karak Norn ..rr80 BW.. Erdo-Uprising... fena baydım Uprisingde.. biz 4 tane türküz aynı ofiste oynayan.. alayımız bi ekibe geçelim diyoruz.. Order türk guildi varmı bildiginiz.. transferde edebilriz charları... yardım ederseniz< sevinirm..
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kelden iyidir:)

Erdoo said:

slm beyler... ilk defa foruma yazıyorum.. karak Norn ..rr80 BW.. Erdo-Uprising... fena baydım Uprisingde.. biz 4 tane türküz aynı ofiste oynayan.. alayımız bi ekibe geçelim diyoruz.. Order türk guildi varmı bildiginiz.. transferde edebilriz charları... yardım ederseniz< sevinirm..)

Marl0_on'un dediği gibi rg'de türkler ama ben bırakıyorum,ragazzo da bırakıcak sanırım zaten girdiği yok hıyarın.Onun dışında 2 kişi kalıcak rg'de.Sam ile trathias var.Siz 4 kişisiniz zaten işte al sana premade:)
Sosyal ağlarda paylaş

erdo slm ara ara konuşuyoruz senle zaten oyunda da eger isterseniz ben konuşurum sacrxle aldırırım sizi classları falan da soylersin bana bu beni bırakıp giden pis herifler yerine sizi alayım yanıma :P
şaka bi yana da guzel olur valla gelirseniz ama uprisingde size baya red guard hate yüklemiş olabilirler ön yargılı bakmayın tartışmasız en iyi guild bence
Sosyal ağlarda paylaş

Satoshie said:

Eee action hala devam ediyor mu ?

Arada bi girip oynıyasım geliyor ama sonra hep kim uğraşıcak bi daha diye vazgeçiyorum.. :p

basta öle arada gıdıklar oynamak ister canın ama diren zamanla o da gecer:P

ama pis bi bagımlılık gibi yaw yıllardan sora lord of the ringse girdim bi kalkamıyorum basından su aralar:/
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sove (dok) bota ihtiyacım var oyunda sorduğum kişiler farklı cvplar veriyorlar kafam karıştı şuan ticari değil sanırım takı harici bot ve eldiven sove. yalnız trade yapılıyormu? sadece alt ve ic stage 3demi düşüyor bot yardımcı olursanız sevinirm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...