Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

fuzulee said:

benim Dok'la oldugum senaryolari kazaniyoruz :) galiba serverda tek healer DoK oynayan ben kaldim :)

Ravenshadow'u aratin sizin de partinizde healer DoK olsun conqueror kilicini alir almaz satarim yanliz acik soyleyeyim :D

Abi healbot mu oldun:(Şaka bi yana norn da oynıyasım kalmadı hiç.Biraz badlandste takıldım.
lag spike filan giriyo arada.eu serverlardan daha fazla latency var gibi sanki.Eu ve us oyuncu profilleri arasında çok fark var
bu arada.Çok enteresan.Us da scenario nun orta yerinde veya orvr de köcek garılar gibi " nası anırrtılar bizi luzırız biz" muhabbeti dönmüyo tavsiye ederim(:P)Eu da bu konuda sıkıntı var.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Mara konusunda hemfikiriz.Abi bi mastery daha alsan nolucak boşver.Ap drain skilli filan alınabiliomuydu monstrityden c.j aldıgında onuda hatırlamıorum neyse(:P)Arada bende Zealotla giriyorum.Pocket healer takılıyorum.
Ama çok arada.Aynı sen gibi ayda yılda bir o da.Zaten 21 inde bitiyo hesabı uzatmıycam=)
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane i dinleyip Zealot açtım.Çok hoşuma gitti.Wow vanillada deli gibi kastığım charım priesttı.Çok benziyorlar birbirlerine :) arkadaşımda black orc açtı.Tank-healer akıcaz alemlere.

Bu akşam 11 de Karak-Norn da kasmaya başlıyoruz hardcore.Benim nick uzziel arkadaşın requem.LvL kasmak isteyen varsa gece 11-12 gibi bana pm atabilir beraber takılırız :)

Tabii yardımsever high lvl arkadaşlarıda bekleriz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Arcane i dinleyip Zealot açtım.Çok hoşuma gitti.Wow vanillada deli gibi kastığım charım priesttı.Çok benziyorlar birbirlerine :) arkadaşımda black orc açtı.Tank-healer akıcaz alemlere.

Bu akşam 11 de Karak-Norn da kasmaya başlıyoruz hardcore.Benim nick uzziel arkadaşın requem.LvL kasmak isteyen varsa gece 11-12 gibi bana pm atabilir beraber takılırız :)

Tabii yardımsever high lvl arkadaşlarıda bekleriz :P

benim karakterimde r14 marauder beraber kasabiliriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

interperez said:

Crimson Imperium Reborn dönüyomu bilmiyorum ama arkalarından söylenen efsane diyaloglar alliance ta dönüyodu.Bunlara ciddi ciddi inanıyolardı bide.Adamlara sorsan Warhammer'ın Mossadıydı sanki .Ne günlerdi be.

sonra Red Guard geldi herkesi kacırdı :D

aynen öyle oldu hatta server merge den sonra rg erir gider sux filan diyenler emekli parasıyla aldıkları evde bahce suluyolar.
cultivation win(tu):D
Sosyal ağlarda paylaş

CIR bıraktığında Red Guard var mıydı ki Norn'da? Varsa bile kimse adını bilmiyordu onu peşin olarak söyleyeyim :)

Eskiden, Sacrx yokken benzer şekilde Synlaw dedikoduları olurdu. CIR dediğin zaten serverda düzgün gült yokken o zamanki imba melee traini son vagonuna kadar abuse eden bir oluşumdu. Kim kime çaktı yapacaksak bugün foruma baktım RG'a çakıp başlık açmışlar yaa yaa :P

Neyse, geçti benden galiba. CIR'ı görünce anılarım depreşti ama hesabı açacak kadar değil eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

CIR ne zaman bıraktı onu da hatırlamıyorum ki. Zaten dediğim gibi, CIR serverın en kuvvetli warbandiydi ama o zamanlar böylesi rekabet ortamı yoktu. Marauder nerflenince Mortal'a kaçtılar. Ama diyorum çok eğlenceli günlerdi. Mesela bizim gült sırf CIR ile karşılaşmak için ayrı rota çizerdi. Neredeyse her seferinde kaybederdik, lol. Bir yandan da Bionic ile generalde çekişirlerdi. O zamanlar Norn Order'ın yarısı PUG warbanddi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

cırcırlar k8p birleşmesinden bir hafta sonra filan bıraktı, rg ve vii zaten o hafta isim yaptı işte. norn order'da aylardır süren güç vakumunu doldurdular.

mortard online'da hala zergle nub kesiyorlarmış zaten onlar zora gelemiyordu eskiden de heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...