Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Ragazzo said:

Tank sıkıntımız hep var abi bildiğin gibi =) Harirle falan idare etmeye çalışıyoruz ama kendi ayakta duramıyorki bir de bana guard atıcak. Anlamadım 7k hp ile mi dolaşıyor nedir ekmek tank :P Boyu kısa diye aoe dmglardan yırtarım diyemi düşünüyor minik zekasıyla nedir kikiki

öle babayiğit, delikanlı tanklar nerdeee:) eskidendi onnar. e tabi millet artık tankları maskot gibi yanında dolaştırmak isteyince artık kalmadı öle tank bıktılar haklı olarak:P
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

öle babayiğit, delikanlı tanklar nerdeee:) eskidendi onnar. e tabi millet artık tankları maskot gibi yanında dolaştırmak isteyince artık kalmadı öle tank bıktılar haklı olarak:P

Yeni nesil, tankların değerini bilmiyor be üstad.

Chama benim neyim eksik diğer iblerden yazmamışın beni listene ehuehu
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Heyecanlandıracak bir yama haberi gelene kadar ara veriyorum, kendinize iyi bakın :)

Umarım yakın zamanda gelir o yama:)Kendine iyi bak sen de:)

Bir de ilk warhammer videomu yapmış bulunmaktayım.Düşük kalite olmuş biraz.İlk video idare edin.Gerçi nasıl artıracağımı da bilmiyorum ehuhue.
http://www.youtube.com/watch?v=dudMfCBnVd8
Sosyal ağlarda paylaş

T3 çok enteresan bazen zerg oluyor bazen bi adam yok. Ben bwyi kasarken wb vs wb kapısıyorduk destro ile ama kotbs ile rvrde bitane order bulunca seviniyordum çocuk gibi =)

Hilde yarın dönüyorsun o zmn oyuna hadi bakalım geçmiş olsun dostum.

Harir videoda hiçbirsey göremedim ben kalite cok kötü kimi kesiyorsun kim seni kesiyor anlasılmasın diye yaptın heralde yıhyıh :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...