Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

WE'den değil DoK'dan bahsediyorum. WE ayrı mesele zaten, klavyeyle bile abuse'u olan bir class. Çabama yazık, bayrak taşıyanını yazdım onu bile savunuyorsun. Malesef epeen dürüstlük falan tanımıyor.

Kimin nereden uyarı aldığını gördün ki? Herhangi birşeyden banlanan gördün mü? Küfür edeni bile banlamıyorlar. Breath of Fire oyundan silinmiş birşey. Elinde kalan haksız avantaj sağlıyor. Ban gerekmez, itemları silsinler yeterli. Banlamıyorlar çünkü Mythic'in artık öyle tek kalemde 20 bin kişi banlayacak durumu yok. Çinlinin de hilecinin de parasına muhtaçlar.

KOPedal iyiymiş rofl :D WAR versiyonu logitech g15 işte.
Sosyal ağlarda paylaş

banlanan gordum, 3 gun... sc farm'dan bi cocuk aldı. gene sc farm'dan guildin nerdeyse yarısı uyarı aldı. yani 7-8 ki$i. bu da cheaterların yarısından biraz fazla.
bof silinmedi, hala duruyor. milyonlarca bof stocku var mı sanıyorsun? banka mı dayanır ona.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Tek sorun Soge değil zaten, o yüzden Orz dedim. Sorc'un da AoE'den çok Breath of Fire abuse etmekle meşgul, bilgine.

hmm BoF'a gelmişiz sonunda.. iki tane sorcerer var guildde, biri ben biri de Ihhr ve tüm Norn biliyor ki ikimiz de BoF'sız 6 kisi, 2 wb wipelayabiliriz.. O zaman niye mi kullanıyoruz, bilmem siz düşünün..
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Breath of Fire oyundan silinmiş birşey. Elinde kalan haksız avantaj sağlıyor. Ban gerekmez, itemları silsinler yeterli.

ve bunların tümünü uyduruyorsun.. breath of fire oyundan falan kalkmadı.. öğren öyle konuş.. banlayamıyorlarsa, item ı yok ederler..
Sosyal ağlarda paylaş

Moonlapsedayken genelde ototbüs çarpmışa dönüyordu bize rastlayan,o günler gibi olacagını bilsem derhal dönerim oyuna,36 kill e karşılık 0 ölümle baskın yapmak harika birşeydi.Güzelim oyunu bitirdiler.

arcane said:

Ben hilecilerden bahsederken lafı faction balance'a getirmiş olman ilginç, demekki durum sandığımdan da vahim.

RG'deyken Moonlapse'in veya Legio kombinasyonlarının kamyon gibi çarptığı oldu, o zaman push akibeti belirlenirken birşey demedim şimdi BoC'un zerre iddiası olmayan oluşumlarında maksadım bok atmak di mi? eh.

Bütün guild hileci demedim ki. Hilecilerin çoğunluğu Orz'da, onu rahatlıka söyleyebilirim. Region puglarının ağzından değil bizzat kendi deneyimimden konuşuyorum.

Soge'ye karşı ben de X kez oynadım, 7/24 hile yapıyor diye birşey yok. O zaman Soge bile banlanırdı. Nerede nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Milletin satır satır combat log incelediği, animasyonlara bile dikkat ettiği duellerde hile yapacak kadar ahmak değildir herhalde? 10 kişinin focus targetı phase oluyorsa hiledir, bu kadar basit. Yani böyle hırs dolu, zerre objektivite olmayan adamlar olsa, misal sen desen, anlarım o psikolojiyi ama X tane mülayim, ağır başlı adam benle aynı sorunu aynı anda yaşıyor. Tek sorun Soge değil zaten, o yüzden Orz dedim. Sorc'un da AoE'den çok Breath of Fire abuse etmekle meşgul, bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Maşaallah, güç sizde olsa gerek.

he-man lik bir durum değil bu.. isteyen herkes yapabilir.. gearlar çok sağlam, insanlar doğru oynuyor.. bütün olan bu.. o yüzden RG'ı wipelayamıyoruz asla..

RG'dan herhangi biri de hileci bunlar anne diye ağlamıyor, bu sebeple..
Sosyal ağlarda paylaş

PS. Ihhr dün 1k+ aoe dps potionlarına rağmen en dandik guildlerden birinin yarım warbandini wipelatamadı.

miyaw sen Erona mıydın? Magus yanılmıyorsam. Bir ara senle birlikte oynamıştık.

RG'dan iki BW çıkıp 2 WB indiririz dese onlara da benzer bir video koyarım. Keffer'dan 4 tane olsa bile arkadaş bir dur, nefes al derler.
Sosyal ağlarda paylaş

yok instant shattered shadows benim zamanımda olsa ben de he-man olurdum lol

lotd oyunun başına gelen en kötü şey içindeki itemlar dahil, bunu da yazasım geldi tekrar.

öte taraftan hile iddiasına yanıt olarak da sınıf dengesi argümanları getirmek üçüncü kişileri bile kuşkuya düşürüyor. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...