Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

bir ben kalıcam anladım 80 olmayan patilar arasında. Ama çok paslanmamisim belli ki dün ravenshadow'umla girdim, 42'den 44'e atlattım bizim at kuyruklu efemine dark elfi :D. Bu senaryo olayı güzel oldu, bol renown geliyor sanki artık eskisine göre. Bir önceki event'ten kalma exp bonusumun hala 3 gün olması ayrı bir tat vermiyor değil. Bir de sonunda şu senaryodaki lock esnasında exp gelmeme olayı çözülmüş sanki, dün 2 kere lock esnasında senaryoda olmama ragmen renown aldım :D

Witch elf'te ondan önceki eventin bonusu da ek olarak duruyor o derece boşvermişim garibanı :)

Arcane şu wp'yi 40 yap artık. Oyle tanınmamak için e'nin üzerine çizgi falan atıyorsun anladık ama ama bizden kaçmıyor yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

sen gel butun guildi hileci diye sucla, sonra olgun tepki bekle. regionda pugların cheater diye agız birligi yapması kimseyi cheater yapmaz.

feni 1 party ile butun caledor'u wipelardı, rg server'a ilk geldiginde 3 party ile 3 wb wipelardı. biz en azından "full sove adamları warlordsuz server'a gecirdiler" diye daha mantıklı aglardık. burda aoe spam 50 ki$iyi kes mantıgını bu kadar etkili yapan, pve setlerini alternatif degil de overpower ve $art haline getiren myhic'de mi suc yoksa guildin buyuk cogunlugu full sove/tyrant olan orz'da mı? ayrıca o sorclar aoe'den hic zevk almıyorlar bundan emin olabilirsin.

butun order-melee dps classlarınızda %50 aa bonus var, bizde tankta healerda aynı taktikler. wl-slayer tecavuz ediyordu herkese. 1 ay herkes "wl-slayer aa buglı" diye agladı. bug mıymı$ fix miymi$ :P

he diyeceksin biz niye o kadar vuramıyoruz, harir aylar once buraya "bomber kurucaksanız herkes ona uygun olmalı" derken herkesin aoe vurması gerektigini du$unduk misal :P

soge konusuna gelince de, soge 6-7 aydır o soyadı kullanıyor. falcata daha iyi bilir, 10 duel ust uste falcata'ya kaybettigi olmu$. wb olsa o gearla durdurabilir mi sence?

mjk;4626607 said:
Anyone that beats me solo is a cheater... so basically all of destro!

100% is your answer son
Errolen - White Lion
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hilecilerden bahsederken lafı faction balance'a getirmiş olman ilginç, demekki durum sandığımdan da vahim.

RG'deyken Moonlapse'in veya Legio kombinasyonlarının kamyon gibi çarptığı oldu, o zaman push akibeti belirlenirken birşey demedim şimdi BoC'un zerre iddiası olmayan oluşumlarında maksadım bok atmak di mi? eh.

Bütün guild hileci demedim ki. Hilecilerin çoğunluğu Orz'da, onu rahatlıka söyleyebilirim. Region puglarının ağzından değil bizzat kendi deneyimimden konuşuyorum.

Soge'ye karşı ben de X kez oynadım, 7/24 hile yapıyor diye birşey yok. O zaman Soge bile banlanırdı. Nerede nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Milletin satır satır combat log incelediği, animasyonlara bile dikkat ettiği duellerde hile yapacak kadar ahmak değildir herhalde? 10 kişinin focus targetı phase oluyorsa hiledir, bu kadar basit. Yani böyle hırs dolu, zerre objektivite olmayan adamlar olsa, misal sen desen, anlarım o psikolojiyi ama X tane mülayim, ağır başlı adam benle aynı sorunu aynı anda yaşıyor. Tek sorun Soge değil zaten, o yüzden Orz dedim. Sorc'un da AoE'den çok Breath of Fire abuse etmekle meşgul, bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

15 ki$iyiz zaten, yazsana $uraya cheaterları. hikaye anlatıyorsun direk. durum vahimmi$mi$.

breath of fire bug da neden 1 ki$i bile uyarı almıyor? sadece 2 ki$i mi kullanıyor bunu? emin ol moonlapse de, evil inc. de kullanıyor, csr da biliyor. 1 yıldır var. silmiyorlar. bug da demiyorlar.

soge ile aylardır oynuyorum, hic ekstra abartı hareketini gormedim. strateji olarak oynadıgım butun adamlardan iyi o ayrı mesele. orvr kill desen, yerlerde surunuyor. ölünce res bile atmıyorum. acma kapama hareketi yok, zaten gerek de yok. alt tarafı bi we. we wb wipelamaz, varsa oyle cengaver tanı$mak isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...