Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni sistem,yeni ufuklar.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar.

Ben özellikle rts,rpg seven ve sanırım 3-4 yıldır çıkan hiçbir oyunu oynamamış bir oyunseverim :) şimdi idareten bir sistem topladım şöyle ki;
işlemci bu
http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=37954
ekran kartı bu
http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=34370
ekran kartı geçici gerçi değiştiricem yakın zamanda..

4 gb da ddr2 1066 mhz ram var.

Şöyle söyleyeyim son zamanlarda oynadığım oyun europa universalis 2 idi o derece geriden takip ediyorum :)

rts seven,uo ve wow geçmişi olan fps olarak counter dışında oyun oynamayan menajerlik,futbol,araba yarışı vs. oyunlarından uzak bir insana bu sistemle ne oyna diyebilirsiniz ? (mesela fallout 3 ? )
edit: wow oyna demeyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sonra Street Fighter IV, Monkey Island 5 (Tales of Monkey Island), Prototype, Sims 3 falan bunları deneyebilirsin. Yalnız hepsi yakın zamanda çıktığı için MI5 dışındakiler 9500GT'yi bi hayli zorlayabilir.
Araba yarışı sevmiyorum demişsin ama Test Drive Unlimited çok harika bi oyundur, tam casual'lık bi oyun, onu deneyebilirsin. Hem 9500GT'yi de çok yormaz muhtemelen.
Eğer eski oyunlar da olur, farketmez dersen Vampire: The Masquerade - Bloodlines oynayabilirsin.
Bi de mutlaka ama mutlaka Braid oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

Rpg için Mass Effect. Rpg'msi için Oblivion, Fallout 3.

Rts pek anlamam ama Company of Heroes'a iyi diyorlar. Bir de Warhammer'ın bir oyunu vardı galiba.

Strateji için Civilization 4 ve modları. Yeni çıkan Anno 1404 olabilir.

Fps için COD4: Modern Combat. Multiplayer FPS için TF2.

Bunlar dışında son zamanlarda çıkan bakılası oyunlar: Trine, World of Goo

Aklıma gelmeyen bir çok oyun vardır eminim. Artık onları da başları tamamlar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yeni aldım makinayı direk çöktüğüm oyunların listesini yapsam

Rts: Warhammer 40k: Dawn of War 1-2, Red Alert 3 ve ek paketi, Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 1-2, Spore, Demigod

Action: Protoype, GHostbusters, Prince of Persia 2008, Assasian Creed, GTA4, Kane & Lynch, Mirors Edge, Overlord 1-2

RPG: Mass Effect, Fallout 3 ve envai ek paketi(Tam rpg olmasa bile) Sacred 2,
Bunların dışında oynanması gerekenler olarak Trine, Braid ve Street Fighter önerebilirim. Birde Counter Strike seviyorsan mutlaka Team Fortress 2 al orjinal olarak Steamde oynaması çok zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...