Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

navigasyon vs n79

forgiver

Öne çıkan mesajlar

250-350 tl arası navigasyon cihazları var
bi de nokia 6220 450 civarı (wifi yok)
n79 ve n82 de 600 tl civarı

telefon da yeterince pratik olur mu navigasyon
aslında yakın zamanda pek lazım deil ama kafama takıldı bir kere

n seri nokia lar yeterince hızlı mıdır, eski telefon baya eski ama menüyü açmak istediğimde bekletmiyor

ne tavsiye edersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

n79 kullanıyorum, 2-3 hafta civarı oldu alalı. çok memnunum şimdilik. alırken özellikle 3g, wifi ve gps olsun istiyordum ve tümünden şu an memnunum. varsa telefon hakkında soruların cevaplayabilirim (özelden atarsan sevinirim, diğer türlü kaçırabilirim konuyu)
Sosyal ağlarda paylaş

uyduya bağlanma sorunsalında yapılması gereken olabildiğince açık alanda bulunmaktır ki uydu kardeşimiz bizi görebilsin ve gerekli verileri cihazımıza gönderebilsin, dolayısıyle navigasyon özelliği ev, tünel veya bilimum kapalı kutu mekanlarda çok başarılı olmasa da açık alanlarda işlevsel olarak gayet güzel bir şekilde kullanılabilemktedir.. Ben şahsen bir N79 kullanıcısyım bazı zamanlarda geç bağlanma sorunu dışında cihazın navigasyonundan bir şikyetim yok, özellikle üç yüz metre sonra sola dönün, yedi yüz metre sonra sağa doğru keskin bir dönüş yapın şeklinde söylemleri bulunan dayının hastasıyım, fanıyım; bazen cidden çok eğlenceli olabiliyor.. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...