Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tron Legacy

Norak

Öne çıkan mesajlar

Jaxx said:

Bugün arkadaşlar senaryo yine avatardan iyiydi dediler, paraya kıyarsam gidicem imaxe.

Kurtlar Vadisi: Filistin bile Avatar'dan daha zengin ve yaratıcı bir senaryoya sahiptir muhtemelen :p

Ben Tron'u sadece ismen bilirdim ve çok çekici gelmezdi, onun için gitmeyi düşünmüyordum ama gala davetiyesi geldi hadi gideyim dedim, hiç pişman olmadım. Orjinalini bilmediğim için sevenleri yorumuma çok güvenmesin yine ama "vereceğim paraya değer mi ki" diye sorgulanacak bir film de değil yani, vakti olan ve Sci-Fi/efekt sevenler gidebilir çok rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Marveloth; yok ya güzel bence tabi beğeni meselesi,benim hoşuma gitti indirdim müzikleri

ve evet ben de tron 1'i seyretmedim,ilk defa bunu seyredicem ama hakkındaki haberleri yakından takip ettiğimden bayağı merak ediyorum.bugün gidiyorum bende inşş;)
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

istinyepark imaxe giderim ben buna bu hafta inşallah yer bulunur karne çcouklarından

Biz ilk güne bilet almıştık yani düne, sonra arayıp thy grevi varmış ve gümrüklerden mal gelemediği için IMAX kopyasıda gelemiyo dediler. Bizde kanyonda gittik yani imax için beklemek lazım biraz. Zaten çatlamıyosanız izlemek için bekleyin kesin kocaman ekran güzel güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazik olmus gold. keske 3D izleseymissin filmi imax bi salonda. O deneyim suan hala hicbir filmde yok. Devam filmlerini 4 gözle bekliyorum.

Avatar'dan sonra 3D furyasiyla vizyona giren tonlarca kolpa filmi izledikce Avatarin degerini daha da bi anliyo insan.

James Cameron cok iyi bi is cikartti bu filmle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...