Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böyle bir internet sitesine sahip üniversitenin tanıtım gününe gidilir mi?

roket adam

Öne çıkan mesajlar

yeminnen okulumdan soğutuyor şu internet sitesi. bu nedir ya?

http://bhi.kocaeli.edu.tr/tanitimgunleri.htm

umut sarıkaya karikatürlerinde kendi ülkesini kurup ona internet sitesi tasarlayan adamların sitesine benziyor.

lan 12 yaşındayken geocities page builder ile yaptığım siteler daha güzeldi be. bu kadar mı olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo jokerinki de çok fenaymış

yav ben anlamıyorum bu üniversiteleri. kardeşim grafik tasarım bölümü var mı var. bilgisayar mühendisliği var mı var. bissürü profesörün, doçentin, binlerce öğrencin var mı var. e o zaman yaptırsana bi tane bedavaya. aç bi yarışma, en iyi tasarımı seç, en fazla bin liraya mal olur. hayret bişi ya. bu ne rezalet. çok sinirldsfşldskg

ha bu arada kocaelinin sitesinin girişi de bu
TIKLA
öğrenci bilgi sisteminde de cold fusion gibi 99 civarından kalma bir veritabanı teknolojisi kullanmışlar. onun dışında cfm uzantılı site görmedim. http://www.kocaeli.edu.tr/yonlendirme/yonlendirme.html
Sosyal ağlarda paylaş

Yani lafta koskoca Yeditepe Üniversitesi. Yılda kaç milyon dolar kazanılıyor belli değil, bir siteyi düzgün yapamıyorlar. Bir ara Stars diye öğrenci ders seçme sistemi vardı, hala var mı bilmiyorum gerçi, benim zamanımda sistem patlar her dönem danışman hocalar elle doldururdu dersleri.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Yani lafta koskoca Yeditepe Üniversitesi. Yılda kaç milyon dolar kazanılıyor belli değil, bir siteyi düzgün yapamıyorlar. Bir ara Stars diye öğrenci ders seçme sistemi vardı, hala var mı bilmiyorum gerçi, benim zamanımda sistem patlar her dönem danışman hocalar elle doldururdu dersleri.

paso resident evil oynayan tipler yaparlarsa sistemi patlar tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

ahha o sistem bilkent'in lan. hacılamışlar adi kopyacılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...