Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Law said:

SenariouS said:

o değilde var mı spartacusun yerini tutacak dizi haftaya ne izleyecem ben şimdi ?

Sorma pacific tirto çıkdı. Onuda izlemek için izliyorum.

O kadarda benimsemişdim halbuki karakterleri, misal şimdi kapıdan, şura ve mira cıbıldık olarak girseler, hiç yadırgamam direk bağrıma basarım o derece.

izlemediyseniz romeu bitirin
Sosyal ağlarda paylaş

kerim said:

Red said:

kılıcımı getirin.dizide klişe yok arkadaş.acımıyor kimseye.süper sezon finaliydi.devam eder umarım

varronun karısına korku filmlerinden rol gelicektir :)

tek klise ashurun kacis sahnesiydi bence

ama bence gerekliydi

lucretia ve batiatus gibi 2 tane saglam oyuncu gitti kötülerde.dalavereci kalmadı.ashurda ztn tam bir dolandırıcı sahtekar.bi şekilde kurtulması mantıklıydı.agladı zırladı kaçtı :)

ha birde batiatusun havuzda spartacusla konusurken sinirlenip ve biğşi yapamicagını anlayıp kılıcı bırakması iyiydi :)

2. sezon bence daha saglam olacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Ashur

Ashurun kacisi harikaydi bence. ONURLU BIR OLUM ISTIYORUM... GERCEK GLADYATOR GIBI diyip sonra piclik yapip kari gibi kacmasi muhtesemdi, tam Ashurluk hareketler bunlar ssgf.

Seneye marcus crassus geliyor arkadaslar, romanin en buyuk serrefsizi herif, batiatustan 30 kat daha manipulatif bir serrefsiz gorecez. cok heycanliyim :)

Sosyal ağlarda paylaş

Vay be...
bu kadar iyi olmasını beklemiyodum acıkcası ısyanın
ayakta izledim son 20 dakikayı resmen

Mortis said:

inanılmaz bi sondu

of hala etkisindeyim.

2. sezonun konusu ne olacak ki bu kaçan kölelerin yaşantıları mı böle prison break kıvamında mı olacak eheh

ne prison brake'i abi, adamlar romayı inletecek

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

Mighty_THoR said:

herşey iyi güzelde diziyi dizi yapan adi karakterlerinin kalitesiydi.Çok adam gitti arada onların yerine kaliteli şerefsiz koymak zor olacak

bu

yoksa super finaldi

Varro'nun esi, malum pici bicaklarken vucud endorfin'e doydu

su da nasil bi bakistir:

ahahaha resim adı
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

15 adam tüm romayı nası inletiyo ya? azcık anlatsanıza hikayeyi genel

spoiler

İsyan büyüyor yanlarına köle alıyorlar, hatta bir kaç savaşda kazanıyorlar roma ordusuna karşı. 100 bin kişiye kadar çıkıyor hatırladığım kadarıyla isyancıların sayısı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...