Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Phae said:

Abi çok rage oldum. Çoook rage oldum dizinin yarısı çok adi, hangisinden nefret edecegimi şaşırdım.

aynen

dizide ki tüm karakterler şerefsizin önde gideni ama nefret edemiyorsun lan hepsini seviyorum ne biçim dizidir anlamadım ki
bi bölüm küfrettiğim kişiye bi sonra ki hafta kurban oluyorum sonra kendime küfrediyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Ben Ashurun gerçekten ihanet ettiğini sanmıştım , aklımda hiç böyle bir plan olacağına dair bir düşünce yoktu.. O kadar şaşırdımki iş yerinde hep gülüp hem küfür ediyordum :)

önümüzdeki hafta roma kumandanı gerçeği öğreniyor gibime geldi..

Ehah ben de direk anlamıştım, çok eğlenceli değildi o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

adam tek bölümde zafer üstüne zafer kazandı... gancık romalı!

yalnız agır bölümdü ben üzüldüm spartacusun haline, ama yigidim kırdı zincirlerini.

Evet ama o romalı bir konuda çok fena kaybetti.

Romalı
Spartacus öğrendi aga şimdi napcak romalı. Bu arada ben bu adamı Lars'a benzetiyorum hareketleri mimikleri filan tipte benziyor. Biri hastalık dedi hastamı bu adam?]

Sosyal ağlarda paylaş

11

Gene bomba bölümdü son 5dk ya kadar Ashur hakkında etmediğimiz laf kalmamıştı ki, batiatus şovunu yaptı. Esasında spartacus ün kaslı ayı kıvamından, zeki kumandan modeline dönmesi lazım yavaş yavaş.

12 trailer

12 in trailer ne öyle arkadaş. Ashur naween i ispiyonluyor, lucretia naween i tokatlıyor, crixus galiba lucretia yı bıçaklıyor, üzerine kamçıyı yiyor. Spartacus romalı askerlerden mama yapıyor, oy oy oy!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...