Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

10. bölümün sonunda agladım. yok saka yapmıyorum baya göz yasları suzuldu . yeter artık JUPITERS COCK harbiden ben orda olsam spartacus yerine bende cıkartırdım isyan herif haklıymıs abi ya. spartacusun mezarına gidip 3 kuvalla bi elem falan yapalım gencler hep beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

sonlara doğru çaktım olacakları ama daha önceden beklemiyordum böyle birşey. batiatus çocuğu Magistrate'in önünde keser sonra Magistrate i keser diye bekliyordum.

Ulan Ashur'un sonu yaklaştı derken adam herkezi gömecek bu gidişle.

geçtiğimiz bölüm gibi şoke eden pek birşey yoktu ama güzeldi gene bölüm. 2 bölüm kaldı sezon finaline of of.

spartacus'un kanser tedavisini medicus yapsın. elinden her iş geliyo. multitasking yeteneği var maşallah.

sahaya yabancı madde atma olayı ilk roma döneminde çıkmış anlaşılan. seyircisiz oynatıcan bak bi daha atıyorlar mı.
Sosyal ağlarda paylaş

ohohohohoyt diyorum sadece... ne bölümdü bea!

şimdi crixus memnun değil spartacus değil... zannedersem son bölümde batiatusu kesip dağa çıkacaklar 2. sezon roma askerlerine karşı savaşlarını falan izliycez de... hani diğerlerini hangi sebeple provoke edicekler orasını henüz bilemedim ben.

Sosyal ağlarda paylaş

vay vay vay

batiatus cok ibne adam ama baya sevmeye basladim acikcasi roma kani var sonucta olcak o kadar, spartacusun son sahnedeki surati mukemmeldi bana oyle bi gladyator bakcak direk kaburgam falan kirilir herhalde. bi tek su ashuru sevemedim ama o da delikanli cikti cunku bu cok delikanli bi dizi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...