Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

mani said:

ah ulan Spartacus u oynayan adam kurtarsın kendini şu kanserden yarıda kalmasın bu yapım.

abii sen yazınca bi baktım googleda ariiym dedim taşak geçiyosun sandım. üzüldüm lan daş gibi adam :S işallah yener kanseri. dexter'cığımız da kanser anasını satiim.

Andy Whitfield ve Michael C. Hall'a acil şifalar diliyorum efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

InDivX bu siteyi tavsiye ederim ben takip ettiğim tüm dizileri burdan indiriyorum, yeni yeni diziler keşfetmemi de sağlamış çok güzel bir sitedir. Eğer mail listesine de girerseniz yeni bölüm çıktığı anda linkleri direk mailinize gönderir. Netload olsun megaupload olsun rapid olsun her türlü link bulabilirsiniz. Ve 720p, kotadostu vb.. formatlarda çekebilirsiniz her bölümü.
Sosyal ağlarda paylaş

belli ediyo izlerken ne olacak önüne ne gelecek.
6. bölümde mesela sonunda at arabası gelirken atların yürüyüşünden belliydi bi bokluk olacağı
ama arabanın içinden başka bi kadın çıkıp "kocacım ben geldim" diye atlasa spartacusa kahkaha atardım.
sonra bu ölümün gölgesimi nedir onla savaşırlarkende adam öldü diye yere düşüyo güya kahkaha basıyolar
sonra arkalarında beliriyo
ulan adamdan allah gibi bahsediyosunuz zaten 2 kılıç darbesiylemi öldüde aptal aptal seviniyosunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...