Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

yahu oyun steam'den, DLC'ler de manuel olarak kurulu ama denerim, urn ve orzammar kaldı geriye halen warden's keep ve shale yok

başta kıllanmadım bi yerde açılır heralde diye ama bu ana kadar gelen giden yok

kaldı ki warden's keep en başta haritada belirmeliydi heralde ama o da yok

ne yapsam oyunu yeniden indirip patchletsem mi steame yaw :(

bu arada ilginç bişe daha var, iki ayrı bilgisayarda iki ayrı karakterle ilerliyorum sadece birini upload etmiş webdeki profile, hatta achievement olarak her ikisinden gelenleri de upload ediyor ama sadece 1 karakter gösteriyor, acep kopya muamelesi mi yaptı yaw birine lol
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Ana Menü'de, Downloadable Content kısmında, 3 tab var.
Hangisinde görünüyor DLC'ler? Installed kısmında mı? Downloaded kısmında mı?

her ikisinde de :p
manuel olarak daupdater ile yükledim dlc'leri o yüzden böyle oldu, zaten millette de böyleymiş, ayrıca mesela memory band mıdır nedir bi yüzük var ya onun da hiçbir özelliği yok sadece adı var :D (oyun içinde)
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

oyun içinde journal/questler altında premium olarak 2 quest olması lazım, onlar yoksa dlcler tam yüklenmemiştir bişi olmuştur.

premium altında 1 tane var onda da bi merchant seni izliyo vs kamp kurduğun bi anda yaklaşabilir hede hödö diyo sadece ama Sandal ve babasından başka merchant gelmedi kampa
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz zorluk ayari biraz salak olmus, atiyorum ahrd gidiyorsaniz 11111122221115555555511122211114444444411122221111 seklinde spike yapiyor, bazi odalari filan cok mantiksiz yapmislar

mmo da instance yapar gibi yapmak zorudna kaliyorsunuz oda RPG nin ruhuna aykiri baya, pull edip geri kacmaca kite filan yakismamis, koskoca ejderi tek reload ile keserken allahin elite bile olmiyan blood mageleri anami aglatti su denerimdeki abandoned buildingde

daha iceri girer girmez 3 fireball patliyor ust uste, illa kasip mmo modunda pull yapip geri cekip teker teker kesiceksiniz falan filan

boyle adam akilli mob olsun ugrasiyim, BG2 de underdark misal, illithidler sahaneydi yusuf yusuf ilerliyordun

burda faceroll ilerliyorsun caaat kotu dizayn 3 fireball gg, hadi reload cek exploit tadinda pull kas

onun disinda hard bile acsaniz oyunun geneli cok zor degil heleki win teyze geldikten sonra faceroll oluyor direk
Sosyal ağlarda paylaş

o 2 questin de tam gözükmesi (2. quest listede fekat için boş çıkabiliyordu yada haritadaki yere gidiliyor fekat vendorun sana sattığı item gelmiyordu çantaya) lazım haritada da yerleri çıkması gerek, diğer vendorda kampta olcak sen gidince.

böle değilse bi reinstall veya o dlcleri komple silip onları reinstall :p ben 3 mü 4 mü artık hatırlamıyorum o kadar install etmiştim herşeyi baştan tam çalışması için :p
Sosyal ağlarda paylaş

o oda imkansız ya, ben oraya 2-3 aoe atıyodum mageler ölüncek esiyodum yada kapıda sıkıştırıyosun felan tam katliyam

doğru aslında, npcleri çok sağlam yerleştirmişler, yağ tuzakları felan okçular uzaktan harcıyolar, mecbur los pull yapıyorsun, bg de böyle değildi çünkü los sınırlıydı,3 boyutlu izometrik modun nimetleri işte
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Gangren said:

manuel olarak daupdater ile yükledim dlc'leri o yüzden böyle oldu, zaten millette de böyleymiş, ayrıca mesela memory band mıdır nedir bi yüzük var ya onun da hiçbir özelliği yok sadece adı var :D (oyun içinde)

Dragon Age klasörünün silinmesi gerekiyor sanırım, oyun klasörü değil de, bu Vistada C:ProgramData dizininde yer alan klasörün.

Sonra direkt olarak, daupdater.exe'den kurman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

BlackRose said:

Gangren said:

Dragon Age klasörünün silinmesi gerekiyor sanırım, oyun klasörü değil de, bu Vistada C:ProgramData dizininde yer alan klasörün.

Sonra direkt olarak, daupdater.exe'den kurman lazım.

bu bahsettiğim durum XP'de kurulu olan oyunda oluyor, bunda da belgelerimin altında bi klasörü var onu mu silsem toptan?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...