Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

suyunu çıkarma subjektif bir olay, teknik olarak yukarıda ve aşağıda yazdığın aynı şeyler. :) ali leli'den önce geldiği için öyle bir illüzyon sözkonusu. masaüstü oynuyor olsanız hepiniz lvl1'den başlardınız zaten, respec'e gerek kalmazdı.

easy oynayanlar, respec yapanlar. hepinizi tanıyoruz böyle böyle. :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten level aldıkça her karakter herşey oluyo, tüm ağaçları almak zorunda kalıyorsunuz, benim golemde 4 modun hepsi var nerdeyse, alistairde de 2-3 farklı tree full oldu, başka vercek bişi yok çünkü :p

bide ben o respeci denediğimde karakterlerin sizden etkilenip aldığı talentleri saymadı, sildim bende addonu, editleyince daha az güçlü oluyor adam ehe + kitaplardan falan extra skill talent/point aldıysanız onlarıda saymıyordur büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bütün partiler fix wynne lilianna alistair zaten hardda

Ben bi wynne i aldım o üçlüden. Leyla da ali de çok bayık karakterler, morrigan ve sten ownz joo. Sten özellikle bro fist yağmuruna tuttuğum bi adam, böyle cuk diye oturtuyor hehe.

Yalnız her bölüm bittiğinde leylayı alıp bide sandıkları tek tek lockpicklemek sıkıcı ya. Editörle karakterime lockpick verebilir miyim acaba?

Bu arada ilk dragonumu kestim, buraya da koyayım resmini hehe. Fatality animasyonlarını baya iyi yapmışlar.

Sten > Dragon

http://www.picamatic.com/show/2009/11/16/02/29/5912927_1680x1050.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

gecende arkadasla seyi tartisiyorduk, bu oyuna kotordaki gibi spell,ability siralayarak kullanma olayini getirseler daha mi iyi olurdu, yoksa cok mu kolay olurdu? Tamam tactics koymuslar da yetersiz gibi yine de.

wowda beraber guruba girdigim cogu adamdan daha iyi tactics ile partim, trash ifilan pause a alamdan bodoz kesiyorum focus fire yapmayi C.C. kasmayi zorda kalinca baslarinin caresien bakmayi becerebiliyorlar genelde, birtane faildice vakasi yasamadim partimle

gerci bunlarda AOE den kacmayi beceremiyor ama olsun, yapay zeka sonucta olur o kadar :p
Sosyal ağlarda paylaş

benim tactics de gordugum hata warriorlara %25 ve %10 a kadar dusen pot icme emiri vermeme ragmen %75 de likir likir icmeleri oldu oghren'le ali'nin oncesinde yasamiodum bole bisi de sonradan oldu. sonra kapadim.

bence de tactics daha basarili ve to-do tarzi bir siralama koysalar basitlesir ve monotonlasirdi. arkadas da tacticsle ugrasamam ya diyor da. oturup 5 dk ugrasiyorsun yani. hakkaten wow raidlerinde bu tactics olsa yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...