Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Ali ileride ÖKÜZ oluyor. Arkasında Wynne teyze varsa zaten ölmüyor.

Broodmother'ı (tentacle ve Shriek ordusuyla beraber) %30'tan falan sololadı gibi birşey.

466HP'si var şu anda, 67% physical resistance, Rally + Warcry ile tek başına götürüyor.
%25 falan +healing recieved itemi var üzerinde, in combat health regen de cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

şu recruit all companions achivementını alıyım diye kesmedim ben. orda da bişey gözümüze çarpıyor golem i almadan achi gelmiyor. eğer dlc ile updatelemedilerse (ki hiç sanmıyorum) adamlar resmen oyunun içindeki kısmı çıkartıp dlc diye millete sokuyorlar

ayıp valla
Sosyal ağlarda paylaş

dwarf dilencilere güvenmeyin steal yapıyım dedim 40silver çıktı :D

sonunda fade açıldı arcane in transparan oldu karakter :D 100 mental ve physical resist oldu ama sanırım mental bug lı physicalda knockdown vs.. olmuyorum ama ne zaman mental check atan büyüye maruz kalsa karakter yamuluyor 100 olmadan önce bile bu kadar değildi, yoksa ben mi şansızım?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zorla arcane warrior yapmak için yeni oyun açtırcaksınız ha..

Ayrıca ne uyuz bi durum büyücü olmak için sadece tek background hikayesi var.. Büyücü bi kere oldun mu başka şansın yok ama bi warrior ya da rogue olmak isterseniz 5 backgrounddan biriylke oynayabiliyosunuz. Hani madem yeni oyun açıyorum bari başka backgroundla oynayayım diyorum ama ı ıh, izin vermiyo şerefsiz oyun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

ya iş yüzünden hep akşamları 1-2 saat oynayabiliyorum.. onda da anca Lothering'e gelebildim peh.. bir zevkini alamadım daha..

yalnız leliana'yla karşılaşınca, köpeği alistair'a tercih ettim zuzu.. ama yapacak bir şey yoktu =/..

alistair ile morrigan'ın atışmaları paha biçilmez, (burun muhabbeti lol) mecbur max'i (benim köpek heh) çıkardım. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...