Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

Beyt said:

Bu rune ları işletebilecegimiz neresi var şehir olarak falan?

Harita ekranında sağ üstte party yazan yer var. Oraya tıklayıp kamp yaptığınız yere git. İki tane cüce sizin kampa dadancak. Küçük olanı rune enchantı yapıyor.

Teşekkür ettim ben direk kamp alanına geçebildiğimizi bilmiyodum sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

yolun sonuna yaklaştım landsmeetteyim birkaç sidequest ile stone prisoner kaldı çakma kangaxxı falan kestim parti oldu 20

3er tane +5 rune lu iki tane t7 11 küsür dps lik silahla biçer döver gibiyim ya izlemesi acaip zevkli 3rd person

yanlız bazı speller broken ötesi. o living bombun zincirleme olan versiyonu saçma sapan bir büyü kalabalıkta

neyse oyunun ıncığını cıncığını öğrendim. ikinci playthrough son zorlukta oynarım belki hard bile kolay esasında abusedan çekinmezsen
Sosyal ağlarda paylaş

durun olm bölgeyi bitirmeden bi resim çekilelim bi toplaşın:

http://img694.imageshack.us/img694/2024/screenshot2009111200280.jpg

revenantlar tek başına zor değil, level 11'iz, revenantı kite edip az biraz, yanındaki tipleri temizleyince 1-2 potionla 1-2 healla en son zorlukta bile temizleniyor kimse ölmeden, özellikle golemin dps olan son yumruk saldırısı fire crystal olunca 80-90 vurup uçuruyor revenantı. yorumlarıda süper ayrıca golemin :)

potion malzemeleri farklı yerlerde 99 luk seviyelerde satıldığı için denk gelince 200-300 tane alıp (wardens keep teki vendor normal heal potion için gereken o mavi distilation bilmemneyi satıyor 99ar tane)20 damacana potionla ilerlemek mümkün.

soru:
bu ilk elf ormanını bitirince şimdi ilk gittiğimiz kasaba darkspawn tarafından yokedildi haritada, dier yerlerde yokoluyor mu? ormanda açamadığım sandıklar var ilerde açarım diye umuyorum, rogue için son lockpick seviyesi ve 22 cunning yeterli mi herşeyi açmak için oyunun sonuna kadar? 22 den daha fazlası gerekicek sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...