Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Ya harbiden basmadi oyun yetemedim yani. Buyucu actim 2 buyude mana bitiyo zaten. Melee herifler damage vurmuyo gidip adamlara cicek atsa ayni hasari vericek. Bide 100 tane buyu var hangi birini secicem anlayamadim.

Kariyla konusayim dedim, daha ilk konusmada seni becermek istiyorum demedim diye -10 influence yazdi. Witcherde de her yuruyen iki bacakliyi ziiyoduk 13 yasinda ergen ccouklar sevinsin diye yapmislardi onu da, orasi da baydi zaten. Bide ben her zaman persuasive bi karakter yapmayi severim, bu oyunda bunu yapmak icin cunning diyr stata vermek lazim, ki combatta min max yapmadan canli kalmanin imkansiz oldugunu goz onune alirsan iki kelimeyi yanyana getirip birini ikna edebilen bir buyucu yapmak imkansiz olmus diyebiliriz.

Kisaca olmamis, buyuculerin combatin ortasinda manasiz kalmasina gicik oldum buyucusuz parti denicem. O da olmazsa silerim zaten oyunu.

Obliviona bile dayandim bitirdim, bu oblivion kadar bile olamamis yazik
Sosyal ağlarda paylaş

abi afedersin de çoğumuz böle sorunlar çekmedik ha normal difficulty başta biraz uğraştırıo ama oyunu anlıyana kadar, öle git sağ tıkla moblar ölsün şeklinde yapamiosun . Sonra da alışıosun zaten. Madem çok zorlandın easyde oynasaydın.

Ben gayet mage açtım oynadım güzel güzel manan biterse de pot kullan bol bol düşüo moblardan sürekli zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mage'di ilk karakterim. Mana bitince pot kullanıyosun ki mana abuk abuk bitmiyo spellpower'a aban yani biraz. En baştan magic'e abanmakta ben bi çıkar görmedim. Cunning:'e de mantıklı verdim ve gayet persuasion'da son nokta olan manası öyle zırt pırt bitmeyen biterse de potla rahat rahat geçen mage yaptım. Sen yetememişsin :(

Cinsellik de o kadar sığ değil be, sana kaymak istiyorum demedin diye -10 mu olur asdada :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten diyorum ben yetemedim diye. Ama yani 2-3 kere bitirmedigim rpg yok, bu oyun asiri rencide etti beni.

Sadece cc/heal yapan bir buyucu olsa gerisi melee olsa olur mu? Friendly fire filan cok bayiiyo, bide mana pot filan bozar beni, diablo mu lan bu. Ben sadece bir chari yonetmek istiyorum, ole hepsine tek tek bakacak ne sabir var ne zaman :)

bide roguelar nasi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya açıkçası tüm charları iyi bir şekilde kullanmak gerekiyor taktikleri ne kadar iyi ayarlasan da. Ben de morrigan cc(sleep/waking nightmare, cone of cold, blizzard) heal+reju(wynne'la birbirlerine reju atıyorlar mis) hafif de dd. Wynne mesela direk support heal/group heal/heroic def/att. Ali'yle işte bir taunt yapıyorum kendim gerisi taktiklerle halloluyor ana karakterim de 2hander fighter baya iyi damage veriyor offtank işte bir de. Ama wynne'ı partine alana kadar baya wipe yiyebiliyorsun çünkü healı sırf potionlarla halletmek zorundasın. Morrigan da heal/reju'yu aldıktan sonra wynne'la reju takas edip mana sorununu bir nebze çözebiliyorsun.
Bilmiyorum da bence savaş sistemi on numara olmuş facerollsuz böyle mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...