Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

30 saattir oynuyorum valla bg2'nin varisi, hatta daha bile iyi. Yanlız her bioware oyunu gibi kötü adamı oynayamıyorsunuz ona çok sinirlendim, ne bileyim belki oyunun ilerleyen kısımlarında blight ile anlaşıp dünyayı tek başımıza ele geçirebiliriz ama zannetmiyorum ya bariz blight'la savaşmak için adam topluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

of Circle of Magi questi resmen ömrümü yedi , Fade e girip o demonları kesme vs.

Ben de morrigan'ı attım bu arada, aynen sırf güzel die çekemicem çünkü yaşlı kadın var healer, ali abi var bi de imoen olduğu için hepsi ii, verdiim karara genellikle çoğu uyuo, Öbür türlü morrigan paso muhalefet her şeye ona kalsa herkesi biçip doğrayalım para alalım. Uğraşamadım heue
Sosyal ağlarda paylaş

arcane warrior+blood mage IMBA>:D< fighter rogue yalanmış yanında, tek sorunu heavy armor giyince fazla büyü kullanamıyorsunuz ama gerekte yok zaten pek sustained büyüler açık dursun sürekli yeter.

bu arada canı yüksek tank isterseniz en iyisi golem, alistair jug armor+duncan shield alınca çok iyi tank oluyor, rogue lardanda iyi tank oluyor ayrıca duelist son talent ve evasion sayesinde nadiren dmg alıyorsunuz tek sorun spellcaster lar oluyor onlarada stunlock zaten, dragonları hep roguela tuttum ben arkasında wynne olmadan.

circle tower

4. summoning varmış bu arada kütüphane bölgesinde, bir adam çıkıyor adı arl foreshadow, hatırlayanlar varsa baldur's gate te bir adam vardı lord foreshadow diye nwn hakkında konuşuyordu büyük ihtimalle onunla bir ilgisi var. arl la konuşamıyorsunuz ama yanınızda rogue varsa pickpocket yapın kaybolmadan codex açılıcak bir tane.

Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

30 saattir oynuyorum valla bg2'nin varisi, hatta daha bile iyi. Yanlız her bioware oyunu gibi kötü adamı oynayamıyorsunuz ona çok sinirlendim, ne bileyim belki oyunun ilerleyen kısımlarında blight ile anlaşıp dünyayı tek başımıza ele geçirebiliriz ama zannetmiyorum ya bariz blight'la savaşmak için adam topluyoruz.

ne alaka bknz. darth revan bknz. nwn2
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

steamde oyun 1.01 geliyor, dlc ler 1.00 dan yükleniyor diyordu millet. Düzelttilermi onu ?

16gb şu anda bende dlc siz

o 1.0/1.01 hikayesinin DLC'lerin yüklenememesi ile alakası yokmuş, ben de kırmızı renk yazıyo diye herkes gibi öyle sanmıştım ama alakasızmış

düzeltildi diyolar ama iki ayrı makinada (biri xp diğeri vista) region/dil seçeneğiyle oynayarak hallettim ben DLC sorununu, o yüzden düzeltilip düzeltilmediğini teyit edemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...