Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

hangi zorlukta oynuyorsun axedice efendi ? hardda tank lazım
Tabii ki easyde oynuyorum sdf. Nightmarela kasamadım hard gogo. Belki ikinci defa başlarsam denerim. Tank olarak Steni kullanıyorum. Hani 2 hand tank olmaz ama adam hem quanari hem deli karizma, alistair şebeğindense partide görmeyi tercih ettiğim adam bu

said:
wynne - goddess tier support/healer, baymayan anne tipi karakter. güzel hikaye, dawww etkileşim
Teyzeyi daha yeni aldım gruba ama direk vazgeçilmezim. Belki benim çaraktere bile spirit heal alabilirim, harbi en iyiymiş.

Benim karakter demişken, hangi mage path? Blood falan fena diil diyolar.

said:
alistair - bro tier tank. 38 str kas juggerları giydir agro alsın dursun öyle. geyik karakter, eh işte hikaye, klasik amerikan etkileşimleri
sux2bU tbh

said:
imoen - 100 influence + device skill 4 kas bütün kapıları, chestleri, trapleri vs halletsin. sustained dps + roguetree den debufflar. OP son şarkı. questini yapana kadar polyanna karakter sonra güzelleşiyor
Ya abi iyi güzel de.. Bu karı fransız. Bildiğin FRANSIZ yani. Val Ğayöö dediği an benim için bitti kendisi.

3 mage 1 tank takılıyorum şu an. Morrigan var frost takılıyor. Teyze ve tank var süper ikili, bi de ben varım işte lightningi ve nightmareı fulledim aoe cc ve aoe dps olarak fena diil. Yalnız bio saolsun yine bulmaca bölümü koymuş. Mage mekanına gittim direk rüyada hapsoldum ak. Sıkılmadılar rüyada hapsolup bulmaca çözerek çıkma geyiğinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende rogue karakter actım ama lockpick olayını cozemedım 2. asamada ımproved toolstayım 14 mu ne curıng var ama hıcbı chestı acamıyorum acaba toolbox gıbı bısımı lazımdı da ben basta sattım saf gıbı :) satılıyorsada nereden alabılırım dwarflarda magarayı temızledım oldugu gıbı bı tane chest acamadım tav oldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

redcliffe

yav cocugu kurtarirken kariyi oldurduk, morrigan fadee girdi filan, codexe yazarken circledan gelip kurtardilar yazdi, emege saygi yok anasni satiim. aslinda isoldeyi oldurmicektim ama illet oldum kadina, gebersin nalet.

redcliffe

ben orda demonla dövüştüm, sonra tam yendiğim sırada isolde gelip "o çocuk daha etme eyleme" diye araya girdi. ama sonra baktı başka yol yok, ben odadan çıkarken çocuğun gırtlağını kesiyodu kendi göz yaşları içinde. etkilendim valla ne yalan söyleyeyim.

ayrıca çocuk öldürebiliyor muyuz diye bir deneyeyim oyunda dedim, öldürebiliyormuşuz, oradan da + rep aldı açıkçası oyun. fallout 3 faciasından sonra birilerinin buna cesaret ettiğini görmek güzel.

Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

aquila said:

redcliffe

yav cocugu kurtarirken kariyi oldurduk, morrigan fadee girdi filan, codexe yazarken circledan gelip kurtardilar yazdi, emege saygi yok anasni satiim. aslinda isoldeyi oldurmicektim ama illet oldum kadina, gebersin nalet.

redcliffe

ben orda demonla dövüştüm, sonra tam yendiğim sırada isolde gelip "o çocuk daha etme eyleme" diye araya girdi. ama sonra baktı başka yol yok, ben odadan çıkarken çocuğun gırtlağını kesiyodu kendi göz yaşları içinde. etkilendim valla ne yalan söyleyeyim.

ayrıca çocuk öldürebiliyor muyuz diye bir deneyeyim oyunda dedim, öldürebiliyormuşuz, oradan da + rep aldı açıkçası oyun. fallout 3 faciasından sonra birilerinin buna cesaret ettiğini görmek güzel.

manyaklar :)

orta kat ana salonda kapıstıkdan sonra gecen muhabbetlerde cocugu kesmeyelim demonuda oldurmeyelim diyin, hapisten bloog mage i getiriyolar oda haydi ruya alemi diyo ama bana bi sacrefice lazım diyo kadın al canımıda kurtulayım triplerinde orda hop diyin ben bunu basa yoldan hallederim, gidin mage tower kısmını yapın tamamlayınca ordaki mageler gelip fade e gonderiyo seni, yapıncada sen saglam cocuk saglam cocugun annesi saglam olarak olay tamamlanmıs oluyo, galiba achivement ı vardı

hardda eger karsıda 2 yada daha fazla mage varsa herhangi biri instant bile yatabiliyor,
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

Monthius said:

aquila said:

redcliffe

redcliffe

orta kat ana salonda kapıstıkdan sonra gecen muhabbetlerde cocugu kesmeyelim demonuda oldurmeyelim diyin, hapisten bloog mage i getiriyolar oda haydi ruya alemi diyo ama bana bi sacrefice lazım diyo kadın al canımıda kurtulayım triplerinde orda hop diyin ben bunu basa yoldan hallederim, gidin mage tower kısmını yapın tamamlayınca ordaki mageler gelip fade e gonderiyo seni, yapıncada sen saglam cocuk saglam cocugun annesi saglam olarak olay tamamlanmıs oluyo, galiba achivement ı vardı

Oha, çok iyiymiş bu. Bir dahaki oyunumda bunu deneyeyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

flood83 said:

Ya bende rogue karakter actım ama lockpick olayını cozemedım 2. asamada ımproved toolstayım 14 mu ne curıng var ama hıcbı chestı acamıyorum acaba toolbox gıbı bısımı lazımdı da ben basta sattım saf gıbı :) satılıyorsada nereden alabılırım dwarflarda magarayı temızledım oldugu gıbı bı tane chest acamadım tav oldum :)

gerek yok tool vs gibi biseye oyle biside yok zaten, lockpick + cunning e abanacan baska yolu yok, bende cuning 26 falan sanırım (yada yakın bisi ) lockpick de 4/4 ama hala acamadıgım sandıklar cıkabiliyor (cok nadir ama cıkıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

Monthius said:

aquila said:

redcliffe

redcliffe

hardda eger karsıda 2 yada daha fazla mage varsa herhangi biri instant bile yatabiliyor,

kadina ayar oldum ben, yoksa kaveden adam toplardim.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Yaklaşık 3 gündür aralıksız oynuyorum (wowdan, uykudan ve yiyip içmeden arta kalan zamanlarda), oyunun %24'ünü görebilmişim daha.

Abi cidden harika oyun, öteki ırkları/sınıfları denemek için sabırsızlanıyorum.

Bir de soru sorayım.

Ana karakterim sword/shield üzerine uzmanlaşmış durumda ve tier4 skillere sahibim. Yalnız en kıytırık okçular bile feci hırpalıyor elemanı. 4-5 saniye içinde hayvan gibi hp götürüyorlar. Bir sorun yok mu bunda?

sw/shieldde enust 2. skill olması lazım ranged damage i bayaa dusuruyo + heal teyzenin ara ara attıgı bisi var otomatic adını hatırlamıyorum party de birine ranged daldıgında otomatik atıyor,

+ olarak

Burda

denerim de ortada abondoned house da Bloodmageleri keserken girecegin son odada bir amulet geliyor, arrowllardan direkt avoid sansı veren

da soz konusu
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Bu arada, 24 saat falan oynadım, Blight quest serisinden bir tek Orzamar kaldı, oyun hala %20 oynadın dio, başka haritalar falan mı var oyunda?

zamana göre hesaplama yapmıyor sanırsam o sistem, main questte ne kadar ilerlediğine bağlı.

herkesi toparladıktan sonra %50-60 gibi bir rakam gösteriyor, ama kalan oyun süresi 2-3 saat civarı sadece

Sosyal ağlarda paylaş

Shield Cover değil de yine oralarda bir yerde hem okçulara karşı hem de genel defans bonusu veren bir ability var, onu alın çünkü onu Shield Cover ile aynı anda açamıyorsun. Bir de Wynne'in Heroic büyüsü var söylendiği gibi. Bunlara rağmen okçular sağlam atak bonusları aldığından vurabileceklerdir ama üzen bir hasar olmayacaktır. Bunlar dışında flankingi engelleyen pasif skill de iş yapacaktır zira okçular arkadan/yandan saldırmaya çalışıyor. Tankı okçuya çevirmeyi söylemeye gerek yok herhalde.

Bu arada 1.01 midir nedir son patch Easy'i kolaylaştırmış, Normal'de atak bonusları mı ne arttırmışlar. Yani Hard ve Nightmare'de bug yaşamadıysanız yamaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu an için alistari ve wynne gurubun vazgeçilmezleri. warrior olarak 3 tane var secebilecegim su an ama tank spec bi alis var. ilerde her yönden kalkanı devreye sokma gibi skilleri alınca baya salam oluyor.

healer hatunu zaten tartışmaya gerek yok cok lazım bi char.
benim an charda full destroyer bi mage:)

morrigan bana gereksiz geldi sırf güzel diye de yanımda tasıyamam. o nedenle genelde sandık acmak ve uzaktan ok sallamak icin hırsız hatunu tutuyorum yanımda. sandıklar önemli güzel bişiler cıkmıyo demişsiniz ama cıkıyor ve okçu olarak geliştirirseniz hatunu iyi oluyor. zate bu olmazsa 2h cüce warrior var onu alırdım gruba oda cok salam bi berserker.

yanlız lockpick de lvl 12 olup 4. seviyesini aldıgınız zamana kadar sandık falan acma sıkıntı yine. girdigim yerlerde 5-6 sandıktan 3 tanesini falan acabiliyorum 3. seviye lockpickle. 4. seviyeyi alınca bütün o dungeonları tekrar dolaşma işi var geride bıraktıgım sandıklar icin:/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...