Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

ohhhhhhhh 4 parça juggernaut aldım sonunda. 4. parça en kolayı oldu hiç beklemiyordum bu kadar kolay olmasını ehue

deli gibi resist veriyorlar

keşke

flemethi kesmeden önce bulsaydım da kıçım başım pişmeseydi yarım saat boyunca

Yeni yetme grubumla gittiğimde eşek sudan gelene kadar pull çekmişti revenantlar. Az önce kasarak ilkini devirdim :) Flementhi almadan önce parçaları alayımda rahatlayayım diye düşünmüştüm bende :D Ama çok pot. harcıyorum ya. Satıcılar restock yapıyorsada ben görmedim. Potsuz kalıcam oyunun yarısında ._.

Sosyal ağlarda paylaş

offffffffff wynne hikayesi felaket ya böyle bi anlattı ;_;
elflerin ve werewolfların hikayeside çok güzeldi

çok emek vermiş bioware dragon age e valla mass effect jade empire gibi tırışka hikayelerden sonra bu kadar ayrıntıya doyulmuyor

sıpo yapalım ne olur ne olmaz morrigan secks

bu sırada morriganla ilişki kopma noktasına geldikten sonraki make up event ne zaman yada triggerı nedir bilen varmı ? şırfıntı surat asıyor ama imoene yan gözle bakınca ayar vermesini biliyor

Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Kaede said:

grand oak süper ya ahah ne güzel konuşuyor öyle :3

bide arkasındaki kamp eventini yapan varmı ? yüksek mental resistance falan mı gerekiyor ?

event spoiler

4 kişi yatıyor 3 kişi uykuda gg geriye sürekli neneka kalıyor onun da greater shade kesme ihtimali yok anasını satim

Bana Morrigan ile geldi, Cone of Cold, falan filan, yattara :p

yok abi hiç kimse uyumuyor doğru şeyleri seçersen. direkt çatır çutur yatırıyosun, çoook basit:)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Kaede said:

grand oak süper ya ahah ne güzel konuşuyor öyle :3

bide arkasındaki kamp eventini yapan varmı ? yüksek mental resistance falan mı gerekiyor ?

event spoiler

4 kişi yatıyor 3 kişi uykuda gg geriye sürekli neneka kalıyor onun da greater shade kesme ihtimali yok anasını satim

Bana Morrigan ile geldi, Cone of Cold, falan filan, yattara :p

ben yaptım da ballımıyım ?

bende 2 kisi ayakta kaldı biri Wynne ile rogue du sanırım, revive + aoe heal 4 v 1 gg oldu

Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiyorum bende ilkinde herkes uyudu benim dışımda sonraki seçimlerde farklı diyaloglar seçince kimse uyumadı ve kestim yani. fark ediyor sanırım diyaloglar.

fade alemi ile alakalı öneri

sorduğum soruyu geri aldım ve diyorum ki rüya aleminde spirit formu aldıktan sonra aman her yeri bi baştan dolaşın. en az 5 adet permanent gelişim alıyorsunuz...

Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

oak amcanın ordakini kesemedim ben resmen, dps yetmiyor

Tepenin üzerinde revenant çıkan yeri diyorsan, ben paso morriganla revenanta cone of cold basarak hareket edememesini sağlayıp geçebildim. Adama işleyecek bir adet stun büyüsü bulmak ve o büyüyü atanı hayatta tutarken yandaki küçük minionlarıda kesebilmek lazım.

Bu arada 4. mezarı bulamadım bende. Oak'ın orda bir adet var. East haritasında iki tane buldum. 4. nerede?
Sosyal ağlarda paylaş

lopeth biraz azalt bence dragon age i:D

O değil de abi barter muhabbetini nası yapıyosunuz. her zaman satarken 1/4 ten mi satıcaz. kanıma dokunuyo lan. alırken bazen 2 kat para veriyoruz satarken tırt 1/4 fiyatına satıyoruz. bi tane belt geldi yok efenim gain i artırıyo falan diye, takıyorum aynı çıkartıyorum aynı. barter olayını iyi yapmamışlar oyunda...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...