Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Bana mı öyle geliyor yoksa Mage Tower süper bir quest mi olmuş eheh. Orada keşfettiğim üzere 1 warrior + 3 mage kazanan kombo oluyormuş :)

Blood mage'liği öğrendiğimiz questte bayağı şıktı hakkını vermek lazım.

axedice said:

Çok uykum var ama yine de yüklüyorum ve yarın erken kalkmam lazım of. Peki şimdi elf mage açıcam elfler daha çok bonus alıyo gibi mage related abilitylere, peki hangi okullar? Character creatorda büyülerin rakamsal değerleri yazmıyor, atıyorum drain manadır işte grease + firedır işe yarıyor mu ne tavsiye edersiniz?

Açmışsındır belki ama oyun sırasında en çok işime yarayan başlangıç büyüleri cone of cold ve mind blast oldu. Ben mage ile ateş büyüleri kısmından gittim. Fakat başka karakterlerdeki düşmanları donduran ve stun atan büyüler olayı bayağı stratejik hale getiriyor. Bunun dışında fireball falan küçük minion yığınlarını temizlemede bayağı başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman geri savee dönüyoruz saol azmocan

morrigan da nasıl tsundere olmuş ahahah

"bak bu yüzüğü veriyorum şimdi ama sakın yanlış anlama s-s-s-evdğimden falan değil"

16 cunning 3 coercion harem yapmaya yetmedi. imoen geldi ya o ya ben dedi şırfıntı :/

ya harem yok ya yukardaki statlar yetmiyor aklınızda bulunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

o zaman geri savee dönüyoruz saol azmocan

morrigan da nasıl tsundere olmuş ahahah

"bak bu yüzüğü veriyorum şimdi ama sakın yanlış anlama s-s-s-evdğimden falan değil"

16 cunning 3 coercion harem yapmaya yetmedi. imoen geldi ya o ya ben dedi şırfıntı :/

ya harem yok ya yukardaki statlar yetmiyor aklınızda bulunsun

dunyayı kurtarmaya yetemesı onemli değil ama, onemli olan harem'e yetmesi statların.
Sosyal ağlarda paylaş

DLC'ler konusunda sıkıntım var şöyle ki;

bu sabah baktım steam oyunu serbest bırakmış, girdim decrypt falan yaptı, wallpaper soundtrack vs gibi bonusları da daha önce çalıştıramıyorduk onlar da çalışır hale geldi eyvalah da...

girdim keyleri redeem hedesine, oyunda da EA accountuyla girip 2D browser oyunundakiler dahil bütün DLC'leri karşımda gördüm mü, sevindirik olmamla iki saniye içinde install failed görmem bir oldu

neymiş orda required versiyon 1.0 yazıyo DLC'ler için, e steam efendi de otomatikman yükledi mi 1.01 patchini, şimdi DLC'ler 1.0, oyun 1.01 diye install etmiyo şerefsiz oyun :p

aradım taradım sabahtan beri forumları geziyorum ama yok bi çaresi, millet "farkındayız üstünde çalışıyoruz" türünden bi cevap da alamamış ne steam'den ne de bioware'den, kaldık öylece...

var mı bilen eden? illa sattıracaklar petrol kuyularımı, kötü yola düşmüş oyunlara mecbur edecekler ya bizi...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi de şu ikisi acaba dragon age romanı mıdır diye şeyettim ama olmayabilir;

http://www.amazon.co.uk/Dragonforge-Novel-Dragon-James-Maxey/dp/1844166449/ref=pd_bxgy_b_text_b

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/184416487X/ref=ox_ya_oh_product

bu arada The Calling romanını sepete attım, onaylama ekranında bunu sizin bulunduğunuz ülkeye yollayamıyoruz malesef dediler çıkardım ben de :)
Sosyal ağlarda paylaş

lost in dreams

ofof çok kötü takıldım burda, tek başıma hiçbişey yapamıyorum resmen, karakterim rogue, ilk fare olma gücünü aldım ondan sonra nereye gitsem çok kötü dövüyolar 3 kişi gelip, sanırım companionlar geri almak için de bitirmek gerekiyor ilk circleı, resmen şu an baştan mı başlasam diye düşünüyorum bi taktik verin

Sosyal ağlarda paylaş

nesinde zorlandır oranın tam anlamadım
combatları mı zor geliyor ? golem formu aldıysan bayağı bayağı rahatlaman lazım
olmazsa agrola sonra los la çek falan gelene enerjini boşalt kaç enerji dolunca tekrar dal falan yapabilmen lazım
zor değil yani ama bayağı uzun :p
Sosyal ağlarda paylaş

yok rose amca, benim verdigim linkler sadece dragon age oyununa aitmis.

bu arada yeni bir dandik konu ;

http://daforums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=703385&forum=135&sp=15

"There is one weapon that is not affected by dexterity at this point is the dagger, it gets +1.0 damage from Strength instead of 0.5 from Strength and 0.5 from Dex."

"On a dagger (and believe me, daggers don't really cut it in mid-endgame due to their limited attribute modifier potential), the impact in early game is actually not that much. Not enough to even notice in fact."

bug degil intended galiba, 2 dagger kullanmasini seven bir rogue olarak ve klasik dex e onem veren olarak ne yapacagimi sasirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Fare formunda stealth takılabilirsin. Kapı açman gerektiğinde aç, koşarak falan geri kaçmaya çalış. Ben bazı zor odaları fare ile çok rahat geçtim. Burning man veya golem aldığın anda dövüşlerde hayatta kalabilme şansın çok artar.

edit: Ayrıca oralardaki düşmanlar genelde normal yerlerden daha güçsüz(bir iki istisna yer var). Arcane görünce hemen geri çekilmeyin. Tabi magelerin sağlam avantajı var. Her demon bir türlü elemente karşı zayıf olduğundan. Yıldırım, alev, buz ve drain health ile çok rahat geçtim.

+ Hexlerden bir tanesi drain büyülerinin etkisini iki kat arttırıyordu sanırsam. Mageler için tavsiye edilebilen bir taktik.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

ben daha sevişemedim arkadaş

morriganla ve diğer milf le full approval ım ama malesef konuşma seçeneklerinden olmuyor sanırım bu. Anca dragon felan mı kesmek lazım ?

ne kadar gift warsa morrigana wer
konusma seceneklerinde yavsamanın dısında sarcastic cevaplar verirsen kısa bi sürede "wanna come to my tent?" moduna sokabiliosun
ha bide hayat hikayesini dinlerken kucuk veletken altın bi ayna caldıını sölüo, dwarf sehrinde merchantlardan biri altın aynayı gift olarak satıo alıp verince 16 approval geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...