Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:
nwn'de var da mesela nwn2'de (bunu beklerken taze taze oynadım ordan biliyorum :p) kırarak açarsan sandıkların içindeki adam gibi lootu da kırmış oluyosun bi işe yaramıyo yani

evet orası öyle tabii, sadece söylenmemiş olmasın diye ekledim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi soru daha

mage towerında

bi tane demon var seduce etmiş adamı, odaya girince diyalog oluyo falan, adamı öldürünce hakkaten ölüyo dimi? adamı öldürmeden diğerlerini öldüreyim belki etkiden kurtulur falan dedim denedim 2 kere çok fena ağzımı kırdılar, boşuna denemiyim öyle bişey yoksa

Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ben oyunun aksiyonundan çok hikayesine bayıldım, dwarf sarayındaki taht kavgaları çok heyecanlı geçiyor. Ufak kardeşimin böyle bir şeytanlık planlayabileceğini hiç tahmin etmezdim. Ama elbet birgün layık olduğum tahtıma döneceğim, gidişim suskun olmuştuuu amaaaaa...

spoiler BREH ZINDIK.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

wynne nasıl op karakter olmuş öeaahh
hardda combatlar zorluyordu aldım nenekayı takıma açıyorum tauntu alıyorum agroyu oohhşş aoe atarak biçerdöver gibi geziyorum

support/heal büyüleri çok abartı olmuş gibime geldi benim. dd, cc, aoe falan bayağı fason hex ler dışında

saolsun sayesinde load ekrani gormez oldum, oxford support kelimesinin karsisina resmini koyacakmis wynne'in
Sosyal ağlarda paylaş

oynadıkça anlıyorki insan oyunda çooooook emek var. Bu kadar uğraştıktan sonra this is the new shiiieet gibi ucuz pazarlama teknikleri kullanmalarına hak veriyor insan

riske atılabilecek bir proje değilmiş dragon age

circle of the magi yi bitirenler beni aydınlatabilirmi

2 tane quest bitmedi ordaki, summoning de 4. yüde yaptım bişey olmadı bi tane tip çıktı arl foreshadow mu ne bi satır bişey diyip kayboldu. Daha sonra geri dönüyormuyuz kuleye restorelanınca falan ?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...