Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

dwarf warriorumu kaybettim, hükümsüzdür efenim. evet çoook fazla kastı ve baştan başlamaya karar verdim. hem bu defa side questlere daha çok dikkat ediyorum falan. Büyücü açtım cayır cuyur indiriyorum.

sardius said:

ya be biğici actım cok şamar yiyorum nolcek böle?:) ilk char olarak warrior mu acsam nedir

bu arada bu oyunda mage oynayamayan hiç bi oyunda oynayamaz öyle söyleyeyim. resmen imba mage ler ki bence biraz bugımsı bişey. her yaratıkta %70-80 gücü tek mage götürüyo, diğerleri de tank görevi görüyo, resmen böyle. hard da başladım elf mage olarak (köy elfi olcaktım sanırım yanlışlıkla şehir elfi oldum lanet olsun), dwarf la götüm götüm ilerlediğim yerleri mage le rahatlıkla geçiyorum. 4 kişi olsa da grup, mage in range i oldukça uzun olduğu için zaten yaklaşana kadar 8 kişilik gruplarda en az 2-3 tanesini indiriyorum. sonra aralarına dalıp bi area stun çakıyorum. sonrasında yatırması basit zaten. kırmızı yaratıklarda bile zorlanma sıfır resmen...

edik: bu bahsettiklerimin hepsi hard da bu arada...
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

lopeth dediğin gibi yaptım da

murdock (mayor) öldü savaşta, sonra yas tuttular falan. murdockla alakalı birşey var mı acaba, yani öldürtmemeye mi kassam falan dicem de imkansız o da öf içime sinmedi

hmm

imkansız ya murdock u ayakta tutmak ilk redcliff e gittiysen, ama en sona felan bıraktıysan güçlü bir grupla mümkün olabilir

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

yok, yane ilk levelı rogue aldık diyelim, 2 lvl da warrior, 3. lvlda rogue şeyedebiliyor muyuz? prestige classlar çıkana kadar?

nwn bg vs gibi değil o mevzular, biraz sığ kalmış bence o bakımdan

ama bilemiyorum tabi henüz level 7 veya 14 karakterim olmadı, belki şenleniyodur ilerde...
Sosyal ağlarda paylaş

injury ler için kampına gir çık yap, injury kit çok zor bulunuyordu başta alistair 14 injuryle geziyordu acımıştım herife ölücek diye bekliyordum :D

silahlar konusunda 1-2 sorum olucak:
karakterim rogue-duelist lvl 12, başta dex+cunning ilerliyordum, tier 3 talentlarından biri str yerine cunning üzerinden dmg artışı sağlıyordu, yanlız şöyle bir sorun var oyunda şimdilik daggerdan başka dex silah yok, e strde düşük kaldığı için çoğu silahı kullanamıyorum, anlıcağınız darda kaldım çok. ya cidden dex silah yok yada çok az, yada ben hiç bulamadım şanssızım.

oyunda sandıkları ve kapıları kıramıyor olmak pek hoş olmamış
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Bana tahta ve kilitli kapıyı lockpick skillin yokken 30 strli adamınla kırıp açtığın 5 rpg söyler misin?

oyunu anca askerden dönünce oynayabilecem sanırım ama hazır böyle sorular gelmişken muhabbete dahil olayım.

tüm inf. engine oyunları desem beşi buluyor zaten ama çeşit olsun. yanlış hatırlamıyorsam arcanum da da bunu yapabiliyorduk. aynı şekilde kotor 1-2'de de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...