Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

şunu da söyliyim yeni başlıyanlara. partinizi oluştururken karakterlerin huylarını göz önüne almaya çalışın. uyuşmıycak iki karakter alırsanız karşınıza çıkan bir eventte birinden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz ve influence kaybetmek kazanmaktan çok daha kolay
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

keşke rogue açmasaydım da warrior felan açsaydım ya

ya iki tane baba gibi warrior un oluyor eğer benim gittiğin path ten gidersen. ben de warrior açtım etti 3. bi warrior u dışarıda bırakıyorum :/. başlarda grupta rogue olmadığı için hiç bi chest i fln açamıyosun ben de keşke rogue açaydım. hem steal muhabbeti çok güzel yolunu bulursun yol üstündeki herkesten bişiler çalabiliyosun. ama şey saçma olmuş, hatunu dini ortamdan çıkartıyosun (kilise tarzı, chantry) hatun rogue ve cayır cayır sisterlardan elder ından bile çalıyo.

Bi de bişi sorim eğer elf kasabasına giden varsa.

Elf kasabasıyla ilgili spo içerir!!!

dragonu öldürdükten sonra arkasında açılamayan iki tane chest var (rogue kastı o da açamadı) onlarda neler var ya ben dayanamayıp döner açarım bunlarda kesin değerli bişiler vardır diye. tırt çıkarsa da yumruklarım monitörü. söyleyin de ona göre gidim.

Dipnot: olm dragonu öldürdüm, sonrası daha da zor ya kafayı yicem. 15 tane skeleton warrior saldırıyo ondan sonra göt gibi kaldım. hard açan aklımı... şimdi normal e de dönmek istemiyorum çünkü bi kere dönersem nerde zorlanırsam dönücem. dönsem mi lan acaba?:P

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun süper, über, düber, ohannesburger...

Yani bir büyü okulunda öğrenci bir insan olmaktan tutunda bir dwarf şehrinde bir soylu olmaya kadar o kadar çok başlangıcı var ki insan hangisiyle başlayacağını sapıtabiliyor. Adeta her biri başka bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

ejderha pls

Ne morrigan ın annesine, ne haven'ın ilerisindeki dragona resmen damage veremiyorum. Nasıl kesiyorsunuz siz ?

2 mage 2 warrior gittim ben flameth e, biri 2h biri 1h+shield, magelerin biri spirit healer digeri ana karakter sirf dps iste; fire res pot ictim, bol bol health pot craft edip tank icin scrit yazdim iste hp <50% olduunda dandik pot ic <10% oldugunda en buyuk pot ic diye; threaten acikti genelde. 2h warr da indomitable acikti, healer sadece buff/heal a mana harcadi diger mage saydirdi paso eheh

Sosyal ağlarda paylaş

Eveet ben de bir warrior cüce prens oldum, şehri bir gezeyim evvela dedim ama pazarda Trian abime rastladım, hemen ne geziniyon ortalarda diye hareket yaptı artiz. Tabii ben de altta kalmadım, akıllı ol işime karışma dedim, sonra babam ölüp ben kral olunca sen görecen olm falan deyince çirkefleşme layn diye üstüne yürüdüm, araya falan girdiler korkup savuştu gitti ama yazdım bunu kenara direk.
Neyse prens olmak çok zevkli, lordları falan direk tersliyorum, tam bir p.ç prens olmaya karar verdim, soyluluk insanı çok değiştiriyor valla zor işmiş miirim, koca devleti yönetecem hele abimin ayağını bi kaydırayım da. Halkta ekmek bulamıyorsa pasta yesin, yaratık saldırıyorsa öteki yanağını da uzatsın baane la.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

ejderha pls

Ne morrigan ın annesine, ne haven'ın ilerisindeki dragona resmen damage veremiyorum. Nasıl kesiyorsunuz siz ?

ejderha cevabımsı...

ejderhaya morrigan yetti valla sonunda. tabi oradaki hall da öldürmedim (zilyon tane trap olduğu için). yukarıdaki odaya çektim bi tane, orada 2 warrior bi rogue bi de mage (morrigan) ile öldürmeye çalıştım baya bi. sonra baktım warrior lar dmg veremiyo adam gibi, ogre de yaptığım tauntla peşinden koştururken damage alsın öldür taktiğini bırakıp direkt ya allah saldırttım mage dışındakileri. morriganla da önce bi vulnerability büyüsü ardından bastım damage büyülerini. zaten elektrik ve buza karşı vulnerability si var diye biliyorum dragonların. bizde de dmg veren bunlar var. 1 eleman ölmesiyle yatırdım ejderi. 20 altınım oldu cash çok mutluyum. gidicem bi backpack alıcam şimdi:D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...