Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

ha? awakening çıkmış mı? oha :p du bakalım aa harbi 16 mart :D

aslında steamın ki kötünün en iyisi sistem olarak, çünkü birçok firmanın oyunu var eski yeni, diğer türlü her şirket kendi oyunları için kendi sistemini yaptığı için içinden çıkılmaz oluyor, yok ea online, yok ubi games, yok games for windows, 30 tane username 120 tane acc falan almak gerekiyor 2 oyun oynayabilmek için, çok gıcık olmaktayım ben buna. şirketler oturup adam gibi bir ortak bi platform yaratabilseler ne iyi olcak halbuki, buna en yakın şeyde steam bence. ondada bu uyumluluk isteme şeyi var işte problem olarak, hepsinin bir açığı var mesela eanın support u feci kötü, bide swtorun support u olcak bu adamlar ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

steam 29.99 diyor... normal retail fiyati yani, bildigim kadariyla ME 2'de yaptiklari gibi farkli preorderlara farkli itemlar gibi bir seyler koymadi EA zaten

Yok yaw 39.99 , bir expansion için garip bir fiyatı var. Midweek madness diye dragon age normal ve digital deluxe versiyonada %33 indirim yapmışlar.

Birde bir kaç sitede bir amulet ve bow veriliyor pre-order'da.
Sosyal ağlarda paylaş

29.99 olan dawn of war II chaos rising fiyatıydı. Yok yani 39.99 ise yepyeni bir oyun olması gerekiyor ama öyle olduğunu zannetmiyorum zira 2011'in hemen başında dragon age 2 çıkacak. Pre-order'a da koymuşlar insan birşeyler tenezzül edip 1-2 item verir ayıp olmasın diye o.o
Sosyal ağlarda paylaş

Noble'ın hikayesi bence çok daha sağlam, ama gördüysen önemli değil tabi =P
Ben alel acele mage tower a gidip healerı almanı öneririm. Birde skillere verirken shield wall ve türevlerine dikkat et, benim tank oyun sonunda o kadar sağlam olduki son boss vuramıyordu bile =D
Sosyal ağlarda paylaş

hard başladım direk , axe + shield hiç bişey yapamadı , dual weaponla çok rahat temizledim. böyle gitmiycek herhalde.

bu arada , respec falan yapabiliyor muyuz oyunun ilerleyen kısmında? yoksa en başta yaptığım seçimler kalmak zorunda mı? zorlanmıyım diye 1 puan fazladan verdim dual wielda ama ben mace + shield istiyorum ileride :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi save'im silimişti diye ikinci kez başladım oyuna rogue olarak, başlangıç questleri bitti.
sonra gözümün önüne o kadar quest geldi, baştan sona... sildim karakteri direk. yemişim save i. gerçi arcane warrior set dizmiştim, onlar yanımdayken başlamak güzel olacaktı ama :(
neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...