Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Earenwen said:

dlcmiş o quest evet. shale owns ama, dragon fightlarında bayaa bi rahat ettiriyor"muş"

Evet Shale'i sadece dragon görünce alıyorum ben gruba. :)

Warden's Keep'e de 6 euro verdim 1 saatte bitti. Oyunu 12301293 saatlik yapıp parayla sattıkları DLC'leri 1 saatlik yapmalarına anlam veremedim. Tamam item, skill falan veriyorlar da onların da bir olayı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Board questleri almayı unutmak montla sıçmak gibi birşeymiş. Orzammar'a oradan Denerim'e oradan Red Cliffe derken ömür geçiyor, 3-5 npc veya objeye tıklayacağım diye maymun oldum. Side questlerin bazılarında nasıl bir özensizlik sanki Warcraft World Editor ile yapılmış...

abi board questler acik ara oyundai en zor questler
mesea bi love letter questi war denerimde
seregsizim cinayet sebebi ya
tam 12 tane mektup war tam 10 tane gerekiyo yane ebesinin seyindeki bi kutuyu acmasan unutsan sictin
Sosyal ağlarda paylaş

daupdater güncelleme koymuşlar deneyelim diye , christmas'dan sonra 1.3 çıkıcak. Hala dlcler yüklenmiyor adam gibi asabımı bozuyorlar.

@vista ile ilgili problemler bir dolusu bioware forumda var, oradan bakıp bişiler yapabilirsiniz kanımca, run as administrator gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

win7de bende yaşıyorum loading sorunu (1.02patch), şöyle bişe normalde loading süresi 10sn-30sn degişiyor. Ancak 1-2saat uzun uzun etrafı gezip oynadıktan sonra aynı yerdeki loading 8-9dk'a kadar çıkıyor nası bi saçmalıktır anlamadım, çözüm olarak save ediyorum ana menüye dönüp , load diyince eskiye dönüyo..
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

arcane said:

Board questleri almayı unutmak montla sıçmak gibi birşeymiş. Orzammar'a oradan Denerim'e oradan Red Cliffe derken ömür geçiyor, 3-5 npc veya objeye tıklayacağım diye maymun oldum. Side questlerin bazılarında nasıl bir özensizlik sanki Warcraft World Editor ile yapılmış...

abi board questler acik ara oyundai en zor questler
mesea bi love letter questi war denerimde
seregsizim cinayet sebebi ya
tam 12 tane mektup war tam 10 tane gerekiyo yane ebesinin seyindeki bi kutuyu acmasan unutsan sictin

Abi ben oyunun sonunda toplamayı bitirmiştim o letter'ları, 200+ gold varken 6 gold verdi bana, öyle bir küfrettim bi ben bilirim bi Morrigan.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bitmiyor ya. 50 saat oldu daha oyunun neresindeyim kim bilir.

Bi de scaling baydı. Olmuşum level 18 gray warden. Level 2 iken beni döven Hurlock'lar hala aynı şekilde dövüyor. Hayır arada bir zor gruplar çıksa falan anlarım, nerdeyse her grup zorluyor. İnsan istiyor arada minion'lar çıksın ezip geçesin...

Mesela blood dragon armor setini giydiğimde level'ıma göre kat kat üstündü. Yanına bi de şansa çok iyi bi isimli silah bulmuştum. Dedim hah şimdi ezcem milleti. Yok... hala 3 kıytırık minion arasına girince dayak yiyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

warriorsan paso str-dex kasıcaksın tamam büyülere karşı zayıf oluyorsun ama blood mageleri tek en fazla 2 vuruşta yıkmanın zevkini yaşıyorum. Tek sorun yaklaşmak ama zaten tek başına değilsin, ilk shale'i salıyorum üstlerine ardından ben dalıyorum geriye bir mage bir rogue zaten yeterli oluyor. Warrior ile tek sorun yaşadığım yaratıklar revenantlar yok abi yani olmuyor codexte tek bir orduya bedeller falan yazıyordu, cidden öyle ya. En kolay mage ile alaşağı ediyorsun revenantları sanırsam ama mageler nerf yedikten sonra oynamadım hiç mage ile.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk warrior oynadım şimdi mage oynuyorum, Mage ile oyun çok daha kolay. Warrior'la 30-40 dk uğraştığım yeri wipe yemeden mage'le çok rahat geçiyorum. Toplam öldüğüm sayı fln çok az üstelik warrior normal, mage hard oynuyorum. (nightmare'ı da oynarım problemsiz sanırım ama bi kaç kere wipe yiyince soğuyorum 2. oyunumda)

Özellikle warrior ile 2-3 Mage + yanda abidik gubidik adamlar olan yerleri kolay geçebiliyorsanız madalya takmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben Leliana'yı sırf lockpick yapcam diye yanımda tuttum hep. Ama lockpicking çok yalan bir şey sanırım. Kitli şeylerden düzgün bi şey bulduğumu hiç hatırlamıyorum. Archer olarak kullanıyorum ama pek işe yaramıyor. İstatistiklere göre grubun hasarının %20'ini verebiliyormuş anca. Wynn'i sırf healer olarak kullanıyorum, arada buff/paralyze falan yapıyor. Geri kalan hasarı da warrior'umla ve Morrigan %40/%40 paylaşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

lockpick + disarm trapten çok xp kaybedersin o yüzden zaten bi tane kesin lazım. bunun üstüne leliana nın artıları

sustained range dps - acaip lazım oluyor
arrow of slaying - joker gibi instagib
cc şarkısı - işler foka sararsa yarayabiliyor
sustained debuff/buff - eh işte
aoe stun - çok işe yarıyor
regen/buff şarkıları - eh işte

oyunda özellikle mageli/eliteli büyük gruplara karşı range dps çok lazım oluyor

los abuse yapınca çok rahat alıyorsunda bazı yerlerde köşeyi döndüğün gibi karşına çıkıyorlar. özellikle deep roads da bir iki tane felaket grup var. yoksa bilemiycem biraz teoriden konuşuyorum dispel konusunu çünkü ne templar ne dispelli mageim oldu. kullanan daha iyi bilir
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede'nin yazdıklarına ilave olarak Leliana'yı bir de ranger yaparsanız sustained DPS daha da artıyor. Çoook uzaktan vurabildiği için chain pull yapmadan kill almak mümkün. Bir warrior değil tabii ancak getirdiği utility ile kesinlikle değiyor.

Imbalar imbası arrowlar var, onları alacak paranız varsa zaten sırf onlarla bile GG.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...