Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

lucretia85 said:

Sonunda bitirdim bayağı uzun geldi oyun bana.İçim dışım hurlock oldu normal sokaktaki insanları darkspawn gibi görcem artık.Morrigandan çocuğum oldu oyun sonunda :)

asd

ben ali ye şaaptırdım dişi olunca karakter. Direk atladı adi herif

asd

hehe Morrigan kahpesi sen yapmazsan Aliye şaaptırırım diye tehdit etti belki oyun sonunda ölüyorumdur diye gitmeden yapayım dedim ali yapcağına :)

Bu arada en iyi sevişme sahneleri bu oyunda sanırımn sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu mage towerdaki summoing questi vaar onu bitirdimde 3 tane sumon yaptık fakat orda kitaplıgın arkasında 4. sumun yeri var onun la ilgili bir tablet filan mı var ben kacırdım acaba ?
2.olarak ben dlc ler fail oluyor bi arkadaş onları indirip update ile kurdedide indirdim fakat updater o nu örmüo bilgi verebilecek olursa çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

anlatin bakim biraz, human 2h warrior actim, 2h deki skilleri tamamlamam gerekiyor bir an once sanirim
sustained skiller acik oldukca guc yiyorlar mi yoksa stance misali birsey mi daha cok?

ust sinif olarak neler var, templar var onu begenmedim boyle paladinimsi biseyler yok mu ehue, uzun bi aradan sonra good karakter oynaticam
Sosyal ağlarda paylaş

abi specilizationlar ole cok ahim sahimda onemli deil acikcasi
mesela bende blood mage war bi tane ability icin aldim
(3 mu 4 mu ne)
templarin huzel kismida armorlari guzel sirf classa bagli armor templarda cunku

bu arada archer ile rangerin sanirim bi alakasi yok
ranger abilityleri summon bear felandi sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

anlatin bakim biraz, human 2h warrior actim, 2h deki skilleri tamamlamam gerekiyor bir an once sanirim
sustained skiller acik oldukca guc yiyorlar mi yoksa stance misali birsey mi daha cok?

ust sinif olarak neler var, templar var onu begenmedim boyle paladinimsi biseyler yok mu ehue, uzun bi aradan sonra good karakter oynaticam

bazılar stamina yiyor. bazıları sadece %5 goturuyor. oynadıkça çözersin zaten. paladin istiyorsan templar iyi gibi, ama berserkin de güzel buffları var 2 hand için.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda en iyi berserker sanirim
eahea
ortak karar bu
yane templar bence tankta guzel oluyo o ayri
ozellikle commander armorla +%40 maggic resist alinca
alistari tek yollayip ustune fireball spamlayabiliyosun

reaveri hic deneme sansim olmadi acikcasi

championunda mesela supriority + war cry icin aliyo millet
Sosyal ağlarda paylaş

abi berserker'da boyle karizma armorlar falan var mi
o kadar bilgisizim ki nefret ediyorum bastan baslicam yine 20 kere ya

zaten anasini satayim basladim oyuna, baktim noble, noble bi tip olsun dedim boyle trasli surat, jolelenmis kisa sac falan asdfusahfash
sonra oyun bi basladi, her gelen karakter boyle sacli sakalli karizma, ben parliyorum. bastan basladim oyuna kaleden kactiktan sonra =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...