Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

cuceler

gokcen aldin o legsi bir daha girmedin oyuna unutamadim hala onu

ben gariban cuce acmistim
bacimda hamile kalmis bhelenden dogal olarak yegenim icin bhelene destek olmak zorunda hissettim kendimi

merak ettigim cuce oynayip bhelene degilde diger elemana destek olunca bacimiza ve yegenimize ne oluyor?

deneyen var mi?

Sosyal ağlarda paylaş

chagy said:

Cüce kral seçiminiyle ilgili ayrıntıları bilmek istemeyen okumasın.

Bhelen daha evil ama cüceler için daha iyi bir seçim oluyor. Resmen kalkınıyorlar. Harrowmont ile sonunda sürpriz bekler sizi daha fazla bilgi vermiyim.

cüceleri kral seçiminden sonra daha görüyor musunuz sanki?
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

cuceler

gokcen aldin o legsi bir daha girmedin oyuna unutamadim hala onu

ben gariban cuce acmistim
bacimda hamile kalmis bhelenden dogal olarak yegenim icin bhelene destek olmak zorunda hissettim kendimi

merak ettigim cuce oynayip bhelene degilde diger elemana destek olunca bacimiza ve yegenimize ne oluyor?

deneyen var mi?

dwarf noble

haha dwarf noble oynadım da hamile kalan hatun bhelenden değil bizim karakterden. bu durumda omgwtf sdf.

quest geliyor dwarf noble oynadığında. çocuğun soylu olduğun tanınması senin elinde oluyor yine. büyük ihtimalle diğerinde de geliyordur.

Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Abi oyunda sadece 1 yerde dragon öldürdük aldıgımız da 1 scale. Eee hani nerde diger drakeler diger dragonlar? Kaldık öyle oyun bitti nedir yani?

Şimdi de dwarf noble warrior başladım sürgünü kafama patlattılar gerçi de

dragon

flemmeth, urn of sacred ashes questindeki dragon, orzammardaki dragon bi de archdemon var. drakelerde 6 tanemi ne olması lazımdı. atlamışsın sen bazı yerleri demekki.

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

dwarf noble

haha dwarf noble oynadım da hamile kalan hatun bhelenden değil bizim karakterden. bu durumda omgwtf sdf.

quest geliyor dwarf noble oynadığında. çocuğun soylu olduğun tanınması senin elinde oluyor yine. büyük ihtimalle diğerinde de geliyordur.

benim dedigim noble icin degil commoner icin

zaten noble oynarken gormussundur bhelenin odadan bir hatun cikiyor
iste o hatun diger cuce baslangicindaki elemanin bacisi

sonradan cocugu falan oluyor bhelenden
onunla ilgiliydi sordugum

Sosyal ağlarda paylaş

Abilerim ablalarım, çulsuzum bi el atıverin.

Yahu oyun başında ne güzel 12 golda kadar falan çıkmıştım. Şimdilerde 3-4 goldu bi araya getirirsem seviniyorum, dükkanlarda 27 golda 30 golda eşyalar var, ben 5 gold toplayamıyorum. İyi karakter olarak questlerde reward da sormuyorum falan ondan da vardır evet biraz, rogue a pickpocket ypatırmaya başladım son dönemde ama o da azıcık bi gelir. Nasıl para kazanıcaz yahu bu oyunda?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Abilerim ablalarım, çulsuzum bi el atıverin.

Yahu oyun başında ne güzel 12 golda kadar falan çıkmıştım. Şimdilerde 3-4 goldu bi araya getirirsem seviniyorum, dükkanlarda 27 golda 30 golda eşyalar var, ben 5 gold toplayamıyorum. İyi karakter olarak questlerde reward da sormuyorum falan ondan da vardır evet biraz, rogue a pickpocket ypatırmaya başladım son dönemde ama o da azıcık bi gelir. Nasıl para kazanıcaz yahu bu oyunda?

kleptoman gibi dolasican, neb ulursan cebe atip satican
vendordan alisveris yapmican, genelde guzel seyler olmiyor bide mmo degil yani o kadar geara bagli degilsin
DLC yukluyse ordan gelen geari oyun sonuna kadar kullaniyorsun zaten
rewardlari kabul et, oyun sonunda reward ve para verdigim sadece 3 kisinin etkisini gordum, alignment ta yok salla kabul et ne veriyorlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

ileride bir quest var, sadece ondan 75g kaldırıyorsun. 300-400g harcadım, 200g elimde vardı oyun biterken, üstüne kasamda epicler ejder hazinesi gibi yığılmıştı. düşen her çöpü taşıyabilmek için bag al mutlaka her gördüğünde. özellikle chest parçalarının tanesi 2-3g kadar getirebiliyor, illa taşı.

yankesicilikle de uğraştığına değmez, 3-5 kuruş birşey geliyor filan cooldown beklemeye harcadığım vakte acıdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...