Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

Letsgetthesunshine said:

Party deki rogue hatunla nasıl yakınlasıcaz ve questini nasıl alabilirim ? ozel bir olayı var mı?

bi allahın kuluda "dunyyaı nasıl kurtarıcazm? kurtaramadı bi türlü" diye sorsun

bi enayi ben miyim lan kodumun fereldeninde, herkes isinde gucunde keyfinde, ben koyden koye kosup adam topluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunu bitirdim ama beni oyundan sogutan tek bisi oldu oda su. Trash moblar.

Abicim ayni trash moblari 100000 kere oldurmekten ne kadar sikildim ya. Oyunda tek yorucu mob war orda hurloc emissary. Resmen yeterli rangede 2 tane warsa potionlarin yarisi gidiyo. Onun disinda trash olarak 5 kurus etcek hic bi mob yok. Aci olan en zor moblar en sacma moblar. Mesela mabari yane kopekler resmen oyundan sogutuyor insani ama 1000 tane human geliyo archerlari aoeleyip meleeleri melee kesiyosun hic bi olayi yok.

Diceksiniz ki baldurs gatete de boleydi iste surdada boleydi. Haklisiniz ama gina geldi ya. Oyunu bitirdim sirf su deisik sonu gormek icin bi saveden geri oyniyim dedim midem bulandi 300 tane daha hurloc oldurucegimi dusununce. Hele zaten hurloc gruntlar 1 vurusta oldugunden 2 handed silahi olan adamlar gereksizligin basi oluyo.

Yane genel olarak tabi kesinlikle obliviondan cok daha guzel bi oyun yane konusarak bisiler degistirilebiliyor ama genede cok eksik cok cok eksik.

Bu arada DLC deki shale denen npcyi cok oneriyolar. Baya iyi tank felanmis.
Sosyal ağlarda paylaş

baldursda bu kadar trashmob yoktu, olanlarında bi hikayesi vardı. yanı ya tnellerden kacmış goblinler kobay kobaldlar, büyücünün kendini korumak için yaptığı golemler, yok ordan burdan cağrılmış iblisler undeadler, en dipteki örümceğin cocukları falan fıstık.

hemde 1249029*40 ceşit yaratık vardı, dragon age'de taş catlasa 50 var.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

baldursda bu kadar trashmob yoktu, olanlarında bi hikayesi vardı. yanı ya tnellerden kacmış goblinler kobay kobaldlar, büyücünün kendini korumak için yaptığı golemler, yok ordan burdan cağrılmış iblisler undeadler, en dipteki örümceğin cocukları falan fıstık.

hemde 1249029*40 ceşit yaratık vardı, dragon age'de taş catlasa 50 var.

heh bunu diyorum abi
anasinis atiyim diyolar ki iste ahmet diye bi hirsiz war
alaaaah
bi kapidan girdik direk anladim sikinti olcani
abi 1500 tane thug oldurdum ya
yane zor olan bisi de yok
caster yoksa

caster warsa tek fark healing potion harciyosun 2 3

oyun sonunda istatisltiklere bi bakin
bende 1500 tane human wardi bunun eminin 1200 tane thug
500 tane darkspawn wardi onnarda hurloc gunlok

ulan 2 3 tane deisik yaratik olsun ya
4 tip mi bu darkspawn
hurloc gunloc ogre bide iste shade mi ne rogue undead

herifler yeni mob yapmaya kasmis
hurloc alpha gunloc beta ogre omega diye mob cikiyo
Sosyal ağlarda paylaş

kolay zor meselesi değilki, cok tekrar ediyo.

overhelm bazen can sıkıcı oluyo evet hem cok vuruyo, hemde aynı anda 2-3 karaktere atabiliyolar.

bole cok büyü var aslında, magesiz oynıyım dedim, 2 mage cıktı karsıma, butun partiye misdirect attılar. bi kac yerde üst üste 4-5 fireball yedim, daha ayağa kalkamadan karakterler. Oghen/sten knockdown olmadığı için teker teker kesti mageleri iki saat.

komik yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

forcefield abuse nefret ettirdi beni oyundan. yapmayım diyorum dayanamıyorum :>

mageler cok fazla cc getiriyor, combatların zevki kalmıyor hiç. glyphler, paralyze, sleep, chill, cone of cold, force field, crushing prison.

ai cok kötü oyunda bi de. bazı yerlerde o kadar salak davranıyor ki oyundan soğutuyor resmen. 5 mobu teker teker çekebiliyorsun uzaktan oklayarak, diğerleride mal mal bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...