Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

ben "hadi oghren queen bizi bekler" demiştim bundan sora dwarf kız "aaöö gitmeseydiniz bi çorba içseydiniz" felan oluyor yumuşuyor. son savaştan sonra oghren konuşuyor zaten bizimle kız hakkında.

kızla konuşurken ben arkadan fısıldıyorum bide diyeceklerini oghrenin asd
Sosyal ağlarda paylaş

çok bomba o sohbet, tüyo veriyoruz paso:

- fıs fıs fıs, "bizi kader buluşturdu" de
- ha, ne?! eeeeöööö, bizi kader buluşturdu!

yalnız win teyze şarap eksperi çıktı lol, oghren de buna "tam benlikmişsin, şimdi seni şurada kıstırmak vardı" dedi. win teyze de "daha çok içki tattırmak için mi?" diye sordu. tam ırz düşmanı herif. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yalnız win teyze şarap eksperi çıktı lol, oghren de buna "tam benlikmişsin, şimdi seni şurada kıstırmak vardı" dedi. win teyze de "daha çok içki tattırmak için mi?" diye sordu. tam ırz düşmanı herif. (:P)

adam win teyze icin "hmm gideri var" dedi ya AHAHAHAHAHAAH
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

oghren efsane... Morrigan'la da "simdi sen shapeshiftersin ya hani hic hayvan halde... hm?..." diyerek beastiality'de cigir acacak muhabbet acmisti bir kere
Sosyal ağlarda paylaş

oghren cidden nasıl olmuş da paragonla evlenmiş öğrenmek istiyorum ama ne zaman konuşmaya çalışsam sızıp kalıyor lol.

belli noktalardan her geçişte konuşma tetikleyebilsem uğraşacağım ama zone filan değiştirmek gerekiyor, 1-2 denedim ama ı-ıh.

morri varken ali ile öpüşmek

ali: seyirciler noolacak?
morri: ikiniz hasta ediyorsunuz beni ne haliniz varsa görün
ali: ooo bir taşla iki kuş o halde!

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...