Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günnük,

Cok hastayim. Faranjit olmusum. Isik kaynagi olan hic biseye bakamiyorum resmen. Su arkasi koyu renkli temayi secmis olmasam belki de yazamicam bile bu iletiyi =P

Yeni isimde 2. gunumde hastaliktan gidemedim. Ustune doktorum zorla 2 gunluk rapor verdi. 4 gun evde yatiyor olcam.

Evde yatma kismi super de ise gidebilsem daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

asdusdah
bugün o kadar sapsaldim ki, achievement aldim resmen.
nedense bi de basi geldi mi DORUK NOKTASINA KADAR YASIYORUM BUNU.
simdi markete git bisletle, cüzdani unud geri dön, yolda 3-4 kere düsme tehlikesi atlat, bislet düssün falan.
sonra
kafayi acik olan dolaba carp egilirken, kuslari gör.
kafan kanasin sissin falan.
official olarak gazi oldum, sittin tane nöronum eksildi.
sonra mallastigimi ekrandaki sinegi mousela kovalarken anladim.
o derece.
bu doruk nokdasiydi iste.
komikti komik.
simdi de kardesimlen iciyoruz.
kafalar güzel.
yanaklarim heidi gibi kizardi.
CHEEEERS!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, ben sana it herifim biriyim demiştim di mi aynen öyle lan.
şimdi okuldan geldim. geçen sene girmediğim dersler vardı, ondan önceki sene de vardı. şimdi o girmediğim dersler yüzünden 1.5 sene fazla okucam. allah beni bildiği gibi yapsın günlük. bir de açık öğretim sisteminden nefret ediyorum. ulan ne zaman askere gidicem, ne zaman yoluna koycam işleri de evlenip sevdicekle beraber yaşıcam ?
şu günler de doğru düzgün düşünemiyorum günlük, bir kısım yolunda ilerliyor diğer kısım yıkımlarda. ulan bir defa da hepsi düzgün gitsin. ne olur ha ne olur ??
ak itim it, aklına gelebilcek her hakarete uyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan o değil de sevdicekle aynı sınıftaydık. şimdi o benden önce mezun olcak, ben yine okulda kasıyor olcam. çok rezil. resmen kitlendim zaten uyuyamadım da kafam piç oldu iyice. yani kabul ediyorum yaptım bir kaç hata dersleri takip etmedim bunları kabul ediyorum da 1.5 sene fazladan okumayı kabul edemiyorum günlük. başka alternatifi de yok herife para bile teklif ettim yani o kıvama kadar geldi muhabbet ki halden anlayan bir tip. onların da yapabilceği birşey yokmuş herşey ankarada bitiyormuş.

of. ben yazıp içimi boşaltsam daha iyi. bir de ciddi bir ilişkim var. hani askerden gelir, işleri yoluna koyar sonra evlilik olaylarına girişiriz diyorduk şimdi herşey daha da uzuyor. o kadar plan, o kadar iş yalan oluyor günlük. bak yarın derse girerken defter, kalem ne varsa götürüyorum tamam mı. bundan sonra dersleri, sınavları her boku takip edicem. zaten girdiğim dersten kalmam ben kasarım ama işte boş bulunduğum döneme geldi. insan bazen laylaylom yaşamak istiyor di mi. ben de öyle bir dönemdeydim günlük. pek kasmadım okul işlerine. işte keyiften gittiğim zamanlarda DENK gelirse girdim sınavlara. lan o halde girdiklerimi bile geçmişim. derslere girsem zaten full çekerim. açık öğretim lan kıçı kırık öğrenci sınavları sırf Derslere girmedim diye böyle oldu. ne yapsam da nerelere gitsem lan. of of. ergen triplerine girdim yine. elim ayağım birbirine giriyor günlük.
bana asıl koyan ne biliyor musun günlük ? bana koyan hala okulu bitirememek. yaş 24 olcak lan. ben bir de denizcilik okuyordum. orayı bırakıp açık öğretime hangi ya ak hangi zihniyet lan ? hadi orayı bıraktın daha doğrusu kavgaydı, serserilikti okuldan ayrıldın da bu boka giriştin peki tamam hala götü kurtarmaya çalışıyorsun da ulan it herif niye takip etmedin dersleri ?
kendime kızıyorum, kızıyorum, kızıyorum da bi yola çıkamıyorum günlük. çok hatam oldu hem de çok.
neyse.
belki sevdicek gelir bize
umarım gelir. gelir de biraz konuşur rahatlatır beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sanirim birazdan elimde bicakla sokaga firlayip kopek kesicem gunluk
ben boyle havlamak gormedim

kestim ama xp gelmedi
şaka şaka kesmedim
ama panjuru açıp sarktım pencereden, "HİŞT! HİŞT! LAHOŞT" diye bağırdım, bi süre sonra sustu, susucağı varmış heralde.
tabi o köpek yüzünden 5 saatlik uykum 3-4 saate indi, dersanede insanlarla iletişim kuramadım lan resmen, meğer 3-4 saatlik uyku sadece basit beyin fonksiyonları için yeterliymiş (yaparım, evet, tamam, avcı, işçi, tamam GİBİ)
böyle işte
Sosyal ağlarda paylaş

olm bi kere ben yavru köpek havlıyodu öyle apartmanın altında
sabaha karşı üşenmedim
gittim tuttum köpeği aldım çöp konteynırının içine atıp kapağını kapatmıştım
daha az ses gelmişti raht rahat uyumuştum
hani öyle bi imkanınız varsa deneyin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...