Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

Penthesilea said:

aksam biraz kestirmistim 3-4 saat (oha biraz degil normalde bu kadar uyuyorum zaten)

neyse, simdi hem o yuzden uyuyamiyorum, hem de bi uyandim koltuk altim agriyor, boyle koltuk altimda bi yer kocaman sismis sert bi sekilde, kirmizi olmus bole kendisi cevresi falan ama ole sivilce falan gibi degil bildigin sislik gibi.
ya bocek isirmis uyurken, ya da lenf bezlerimde bi sorun var. ikisi de ayri ayri uyumamak icin yeterli sebep uhuhuh

bi doktora git agriyo mu kolun falan lenf kanseri bile olabilir umarim ciddi bisey yoktur
abi ben bunu simdi gordum, normal adami hasta edermissin cidden be euhehue

gittim iste sabahinda, lenfte birsey yokmus ama iltihap kapmis, antibiyotik gecirdi cok sukur
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün 4te yatarken saati 6ya kurdum french onion souplarımı serve etmek için. sen uyanama. sen onları unut. hepsi yemyeşil olmuş pınf.

ayrıca neymiş, telefonda karşıdakinin sesi kesilince hemen telefonun ekranına bakıyomuşuz. öyle 30 saniye boyunca alo olm bak konuş kapatıyorum böyle şakalar yapma bana demiyomuşuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük;
İnsanın hic pazar günü Antalya'da yapacağı birşey olmaz mı?Her türlü olanak varken hemde.Demekki insanın arkadaşları okullarına dağılınca ve kafasına göre yeni dostlar bulamayınca asosyalliğe kitliyor kendini ne yapalım.. Artık Cs-Dota-Paticik-eksi-face beşkeni arasında dolanır dururum.Wow acc şifreside bende değilki girip sağ-sol ile bıdı bıdı yapam günüme haraket gelsin.Artık beklenmeyen atraksiyonlara dua ediceğiz..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...