Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

pogodi said:

günlük aradığım çantayı bulmaya çok yakınım
bunun için güneşin altında toplamda 40 dk yüricem
ve 3 gün geçinceğim paranın yarısını harcicam
ama olsun
çok heyecanlıyım
sanırım dayanamıyorum birazdan gidicem almaya asdghd
allam nolur bitmemiş olsun
ben bakırköylere götürmesin

yine bana hüsran bana yine hasret var...
Sosyal ağlarda paylaş

yaaarrr ellerin nerdeeeeğ,ya parmağın?
actılar parmağımı ama gene su yokmuş,e ne anladım??
haftaya da top egzersizine baslıcakmışız.8 yaş bunalımına sokar o top beni,piyano derslerine göturur gene.
baska bişi bulmam lazım haftaya kadar oynayacak sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

hola*

bugün çok çılgın kararlar aldım.ve en önemlisi bitanesini yapmazsam en yakın arkadaşıım gülyüzünü bana göstermicekmiş yapana kadar çok pis tehdit edildim,yapcam artık el mecbur sdf

na bunu da buraya kanıt olsun diye yazıyorum.SÖZ.

ha ayrıca bgn 555ile buluştk.yavrum yea.özlemişim.
kendisinden kaynaklanan çok tatlı bi sebepten (!) incir'e gittik ki ilk ve son gidişim rezalet biyermiş.geneleve benzeyen tuvaletleri falan var.müzikleri rezalet.film aldm bisürü.

ehua resmen arkadaşım uğruna çiğ tavuk kombosu yiyorum çok iyiyim =)
Sosyal ağlarda paylaş

akşamdan kalma bi halde sabaha kadar uyumamış can sıkıntısından gezmeye başlamıştı sokaklarda. önceden ara sıra gittiği mekanın önünden geçerken bi an durdu ve geriye döndü.bahçede çınarın altında bi masa bulup oturdu ve bir adet çay istedi. çayı daha gelmeden bi sigara yaktı ve en son midesine giren yemeğin dün öğlen saatlerinde olduğu birden aklına geldi ama "aç hissetmiyorum kendimi zaten 2 3 saat sonra birşeyler yerim" diye geçiştirdi. çayından bir yudum alıp etrafına bakındı. herkes iş güç peşinde. kimisi otobüs duraklarında bekliyo kimisi hızlı adımlarla yürüyodu. sonra kendine baktı "sen ne bok yersin şu dünyada" diye düşünüp iç geçirdi. bi aralar sürekli gelir bu veya diğer masalarda gazete alıp bolca iş ilanı aradığı günler geldi aklına. hepsine yapılan başvurularda bi sonuç çıkmayan ilanlar. çayı ve sigarası bitmişti düşünürken. zaten en iyi yaptığı şeyde düşünmekti. elini kaldırıp bir tane daha dercesine işaret yapıp 1 çay daha istedi. o sırada otobüs durağının yanında bulunan simitciden arkası dönük bi şekilde simit alan iki kişiden birisi dikkatini çekmişti. en son 6 yıl önce görmüştü o saçları ve saç şeklini ve 6 yıl önce gördüğünde tek kelime edemeyip kaldığından azar işittiği gün geldi aklına ve gülümsedi. farkedilmek istemediğinden göz ucuyla bakıyodu simitçinin oraya. galiba peynirli simit alıyolardıki simitci bişeylerle uğraşıyodu. simitlerini kağıda sarılmış bi şekilde alıp döndüklerinde kafasını başka yöne çevirdi. konuşma seslerinin yaklaştığından olsa gerek onlarda simitlerini çayla beraber yemek istiyolardı. 2 masa arkasında bi yere oturdular. farkedilmemişti, eğer farkedilseydi zaten simitlerini başka yerde yemeyi tercih ederlerdi. hayatında son 3 4 senedir o kişiden duyduğu tek söz "beni rahat bırak" olduğu için sessizce oturdu dikkat çekmek istemedi. arkadaki sohbete biraz kulak vermek istedi ama cadde üzerinden geçen arabaların sesleri kızın ve erkeğin sesini bastırıyodu. boşverdi zaten "aman be banane benim için bitti zaten" diye içinden söylendi. 3. çayını istiyecekti ama ne yerinden kalkmak nede dikkat çekmek istemiyodu. sigarasını yaktı ve bekledi "belki boş bardağı almaya gelirse o zaman isterim" dediği anda arkasından bi el masaya çay koyup boş bardağı aldı. uzunca bi zaman düşüncelere dalıp oturmaktan arka masadakilerin çoktan kalkıp gittiğini farketmemişti bile. sonunda kalkıp borcu ne kadarsa ödeyip gidebilirdi. kalktı 3 çay parası 1 lira 50 kuruş ödeyip tekrar amaçsız bi şekilde yürümeye başladı. "bitti" demişti ama her gördüğünde eskisinden eser kalmasada bişeyler hissettiğini farketti. zaten şu aralar onu düşünecek durumdada değildi. derin bi iç çekip elini cebine attı ve kağıt paralarını saymaya başladı. son 55 lirası kalmıştı ve 3 4 gün daha idare edeceği aklına geldi bu parayla. yürümeye devam edip tekel büfesine girdi ve "abi bana 4 şişe bira 2 winston soft verirmisin" dedikten sonra büfeden çıkıp normal diye nitelendirdiği boktan hayatına devam etti.
Sosyal ağlarda paylaş

ANLAMAZDIN ANLAMAZDIIIIN!
asfg
cok salak bi film o.
hayata donuk dar projesi issiz adam.
issiz adamla tanisma dialogumu paylasasim var
b: bengu
d:ben

b:canim issiz adam filmine gidelim mi?
d: issiz adam mi? issiz gucsuz adamlari niye izliyoz?
b: ...
d: ne? wad? noldu? pinaaaar nolduuaa?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...