Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

benim icin de ak askus, douyu kandiramadim bu gece evdeyim =(

sevgili gunnuk!
hastaydim ben bugun, hala bogazlarim agriyo olmicem ama surunuyorum an itibarylen.
tavlada iddayi kazandim, yemegi de sattim douya o yapcak, oh mis ben de pati trollicem farmville oynicam mis gibin!
boyle bos gunlerin olaylarini cok seviyorum, yapcak bisi olmamasi, kovalicak saat olmamasi, canin ne istiyosa onu yapman, boxer tshirt kic yayip scrubs izlemek of of.

bi de gelecek plani yaptik bugun, jeep alisimi erteledim (kewl) simdi baska bolumlere akmak uzere sana veda ediyorum ama donejegims.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük yardım et bana. kelimeyi tuttursam artikeli tutmuyor, artikelini tuttursam çekimi tutmuyor :(
fiilin anlamını bilsem çekimlerini bilmiyorum, çekimlerini bilsem fiilin anlamını bilmiyorum

en kötüsü muhafiyet sınavlarıma 1 AYDAN AZ KALDII!!!!
1 ayda nası toparliyacam nan ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bsya bi dayı oldum tam anlamıyla
sabah ekren kalkmıştım zatn
erkek olanla vbebraber denize gittik
dönüşte lauraya ıuğrayıp burger kingden dondurma sımarladım.
sinemaya gidelimmş diye sordu saatlere baktım uymuyodu
eve geldik ice age 3 izleidk odamda yatağa uzanıp.
sonra ödev yaptı hergele ona yaredım ettim.
küçük olnada yemek yedşiremiyolardı
benden utanıyo çekiniyo ben yedirdim yedi zaten direk karşı koyamadı
iyidi sonra akşam değişti psikolojim
vodkaya sardım direk.
Sosyal ağlarda paylaş

yoruldum lan, ne zamandir ortamslara akmamistim güzel oldu.
simdi öncelikle, kardesimle sehir icine gittik.
orda basamaklarda Rockstarimizi ictik, had ingilizce konusalim dedik ölesine. lafladik böyle.
ondan soora bi yere gittik, house- electro caliyolardi bu gece.
david guetta- winners of the gamede cilginlar gibin dansettim!

eve döndük, yolda apaci sürüsü arabadan cok pis laf atti. 5 kere dönüp dolastilar. tirsmadim degil.

heeeey tatlim hey schneeeggge!! bu aksam naapiyoz?
hey güzelleer naber!
ben tutamadim mal gibin güldüm.
ne tatli gülüyooon gelsene bla bla.

böyle bi geceydi kafam 2 birayla azcik güzel.
öyle. yarin gitsem mi o kursa yoksa yine carsambaya mi ertelesem bilmiyorum.
sadece 2 saat akmisim ortamslara, basarisiz.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
dün dogum günümdü olm,güzelce kutladık ramazan dolayısıyla alkol alamadım onun eksikligi var üzerimde.arada niyeti bozdum ama sonra kör seytan dedim uza hadi.
neyse saat 12 oldu uykusuzdum bi de yorulmustum kuzen geldi hadi maca gidiyoruz diye kıramadım gittim.2 hafta ara vermistik ama ii oldu oynadıgım az önce geldim ve su an cok yorgunum.mac zevkliydi ya galiptik bugün.
ne aradı ne mesaj attı günlük sanki onca seyi beraber yasamadık insan sevgilisinin dogum gününü kutlamaz mı demek ki küs kalmak istiyo kendisi bilir zaten basımın etini yiyodu ben de bahane arıyodum ne hali varsa görsün.türk kızı iste azcık yüz verdm tepeme cıktı ama bitti yok artık arayan talat ne olsun ne demek ya dogm günü kutlamamak.gel de alkol alma günlük bu sıkıntı ile dogumgünüme sevinemedim ya adam gibi.ama bilerek yapıo neyse günlük sinirlerim zıpladı daha fazla yazmiim yatayım artık canım cıktı zaten.bb
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,

Az önce fenerbahçede nargile icerken. Arkadaşım aradı.
"Abi siz ne zaman ayrıldınız" dedi. "Sen nerden biliyorsun" dedim."Seninki baskasiyla ilişkide oldugunu yazmiş" dedi allahin belası facebookuna.
"Ne halt yerse yesin kardeş" dedim. Sonra arkadasin hesabindan girdim baktim doğruymuş. Sonra dedim ki "demek ki 3 yıllık bi ilişkiyi unutmak 1 ay sürebiliyormuş".

Önce üzüldüm sonra üst üste 1242342134 kere nargileyi körükleyince kafam güzel oldu biraz sakinledim.
Motoruma atladım 3 saat Sahilyolu, E-5 falan gezdim. Durdum denizi izledim.
Sonra kendime sordum acaba neden diye? Bi cevap bulamadim. Şu an gene onu özlüyorum. Gene kötüyüm...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...