Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük neyin kafasında oluyorum ben sinirlenince.

Yine kırdım dağıttım evi tablo mablo kalmadı.Parmakta mosmor oldu neden olduğunu da bilmiyorum.Off acıyo da.

Olay sebebinin başım ağrırken ev ahalisinin çok gürültü yapması.3 kere sessiz olmalarını başımın çok ağrıdığını söylememe rağmen devam etmesi..
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

napae said:

Yaaa. :/
Bi arkadaşım benden hoşlandığını söyledi az önce. Sinir oldum kendime. Kim bilir farketmeden neler demişimdir de hoşlanmıştır çocuk. Hay allam ya. İnşallah aramız bozulmaz.

hoşlanması için illa ümit verici hareketlerde bulunman gerekmiyo. kendinde suç araman yersiz kanımca.

edit: vay anasını sayfa başı. alıntı lazım.

2. edit: oha saat çok geç olmuş yatmalıyım.

sakın pişman olacağın bir şey yapma (edit:) Burcu
Sosyal ağlarda paylaş

4 günlügüne münihe mi gitsem yoksa evde kalip derslerime mi calissam ?
cok yükleniyorum ders konusunda kendime sanirim, daha zamanim cok sinavlara kadar.
hm. sanirim hakkimi gitmekten yana kullanacagim, bebitolarimi görmem lazim. ayrica münih harika bir sehir.
kendimi her seferinde köyden-sehre göcetmis cobanlar gibi hissediyorum.
neyse bye.
Sosyal ağlarda paylaş

oralarda mahsur kaldiysan gelip erzak yardimi, dolma molma falan getircektim. seninki mizmizliktanmis, vazgectim =P

gez iste ne güzel, ekime kadar mahsur kalsan ne iyi olurdu ama en azindan octoberfest'i görürdün akiki.
bu arada münihte, daha cok almanyanin güney kisminda ucaklarin bir kisminin kalktigini duydum.
türkiyeye gidiyo ama sanirim, ispanyaya gitcegini unutmusum sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

çok çılgın bir geceydi günlük yeni geldim.
çok eğlendim.
doğumgünümden 3 çift çıkıcak sanırım herkese hayırlı geldi adeta hehau süper doğmuşum.

bi de pastama "saçlarından tutarım,yalamadan yutarım." yazdıran arkadaş baya yaratıcıymış da onu yazan adama nası söyledi bilemiyorum sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

oralarda mahsur kaldiysan gelip erzak yardimi, dolma molma falan getircektim. seninki mizmizliktanmis, vazgectim =P

gez iste ne güzel, ekime kadar mahsur kalsan ne iyi olurdu ama en azindan octoberfest'i görürdün akiki.
bu arada münihte, daha cok almanyanin güney kisminda ucaklarin bir kisminin kalktigini duydum.
türkiyeye gidiyo ama sanirim, ispanyaya gitcegini unutmusum sorry.

ya gez gez nereye kadar tren biletleri cok pahali 25 euro filan tutuyo bole yakin sehirler. bi munihe gidim dedim 110euro tren mi olur. hizli tren de degil. bu almanyanin bi kizlari guzel. o kadar. bi de mizmizlik degil yaaa :(

bi de benim sansima gene bisi olur. ben yurumeye karar vericem yakinda bole giderse. gelmedik kalmadi basima
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...