Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Doktor abiler bişi bulamadık tümör fln yok dediler. Bide olaydı dedim içimden adfasf sinir stressten olabilirmiş ama bişi bulamamaları bişi olmadığı anlamına gelmiomuş gene aşırı burun kanaması fln olursa koş gel didiler. O kadar sene okul okumuşlar hala bişi bulamıolar iice zayıflıyor inancım tıp alanına fadf insan şeele bi baktımı bulur noolduğunu bak Metin amcama şeeyle elini koydu kalbime sende bu bu var ama bi bakalım didiydi afasfaf. Neyse birsürü işim var yine daha bankalar fln aranıcak adres değişikliği bildirilcek fln filan o yüzden ben kaçtım :*

Bana huzur, Hakoya ölüm, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

napae said:

Saçımın önünü şöyle kestiriyim diyorum.

Böyle kestirmicem ya, çok bol bunun kakülü. Daha az kaküllü bişey kestircem ben. sdfgh

lan 20-21 yıllık karısın,hala saç modeline mankenden dergiden ordan burdan bakılmayacagını öğrenemedin mi.
sonra ay bu olmadı surasıı öyle durmadı,kuaför kesemedi hezeyanı yaşayacaksın.üzül istemiyorum naz fsdgh
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber,

4 aydır konuşmadıgım görüşmedigim kızla tekrar görüşüyorum hem kendime kızıyorum hemde görüşmek istiyorum ne yapcam bilmiyorum.

ha bu arada haftasonu mardine gittim : ) değişik bir yer özellikle Viranşehir ve ceylanpınarı cok garip nufus kalabalık ama iş yok
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

napae said:

napae said:

Saçımın önünü şöyle kestiriyim diyorum.

Böyle kestirmicem ya, çok bol bunun kakülü. Daha az kaküllü bişey kestircem ben. sdfgh

lan 20-21 yıllık karısın,hala saç modeline mankenden dergiden ordan burdan bakılmayacagını öğrenemedin mi.
sonra ay bu olmadı surasıı öyle durmadı,kuaför kesemedi hezeyanı yaşayacaksın.üzül istemiyorum naz fsdgh

Aman zaten öyle kestiremedim popom yemedi sdfg. Kat attırdım orama burama dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok failim günlük çok.. Koştur koştur sınava yetişicem die bi taraflarım çıktı. Girdim işte sınıfa peşimden gözetmen fln girdi, oturdum en ön sıraya sonra baktım kimseyi tanımıyorum sınıfta, hocayıda tanımıyorum. Arkamdaki hatuna sordum bu ne sınavı die Tarih dedi afjshd meğersem sınavım yarınmış =/ zaman kavramım yok oldu yafz bildiğin =/

Bana akıl, Hakoya fikir, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...