Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük;

Havalar düzeldi, acayip güzel pırıl pırıl bir güneş var dışarıda.

Evde de yeni bir bebeğimiz var artık, 24 saat oynasan sıkılmazsın yani o derece şirin.

Patronum da gelmedi işe, hastaymış, ben kendi işlerimi hallettim birazdan çıkıp eve gidicem bebek ile oynamaya...

Allahım her günüm böyle güzel geçsin oyş! ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünün ilk sınavını başarıyla tamamladım. Yuffi. Süper geçti. Şimdi ikicisine çalışıyorum. Tee saat 5'te ve okulda tek başımayım. İşletme dersinden pek arkadaşım olmadığı için (eski sevgilim dışında sdf) beraber çalışabiliceğim kimse yok. Konulara da yeni bakmaya başladım. Haydin hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalk,koştur koştur koştur,iş iş iş,koştur koştur koştur, duş, koştur koştur koştur, ders ders ders, not al,koştur koştur koştur, iş iş iş,koştur koştur koştur,ders ders ders ders,yat uyu?

Hayat mı len bu dicem ama bunada şükür..

Bana huzur,Hakoya kum torbası, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ne ayıp bi bayanla ilgili "gol gelebilir" kelimelerini sarfetmek. senin efendi imajına hiç yakışmadı hako. cık cık.

edit: lol

Golden kastım 1 gecelik bişi değil abi ^^ Bildiğin ilgileniyor gibi hatun kişi benle, ya da ben öyle hayal ediyorum. Bakalım ne olcek.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Dworgian said:

ne ayıp bi bayanla ilgili "gol gelebilir" kelimelerini sarfetmek. senin efendi imajına hiç yakışmadı hako. cık cık.

edit: lol

Golden kastım 1 gecelik bişi değil abi ^^ Bildiğin ilgileniyor gibi hatun kişi benle, ya da ben öyle hayal ediyorum. Bakalım ne olcek.

ama gol diyince ONS anlaşılıyo.
pekaziz said:

İşyerinde Barış sen niye cumaya gitmedin diye sordu memurun teki. Kelimeler kifayetsiz kaldı günlük.

verseydin ağzının payını.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...