Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bugün kardeşimin doğum günü. Taleplerini bildirdi dün akşamdan. Dışarda yemek yemek istiyomuş, pasta kesinlikle kesilmeliymiş. Hediye mutlaka alınacakmış falan sdf. Zibidi tam ya.
Ben ise delirmek üzereyim. Yataktan kalktığım gibi kaşlarımı incelemeye başladım. Kadın resmen silkti attı kaşlarımı. Zaten ilaçlarla ayakta duruyo. Sevgilisi hapishaneye girdi falan evli olmadıkları için görüştürmüyolar da. 3 hafta önce dedim bak kaşlarım çok kötü oldu düzeltelim falan. Düzelir 3 hafta içinde dedi daha beter oldu ya. Biri daha kavisli biri daha düz, biri daha ince biri daha kalın falan sdfghj. Çok sinirlendim cidden. Aldırmıyorum kaşlarımı spring breakin sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

neredeyse tersi geliyor!!

81TL!

amerikalıları global ısınmaya destek verdiği için doğa anaya şikayet edeceğim.. sürüm sürüm sürünecekler!!!!!
Penthesilea said:

mukemmel bi eyalette yasiyorum ya

evimde akliniza ne gelirse elektrikli, isinma dahil buna. tv 46 inch, surekli acik, isik falan kasmam oyle kapali dursun falan

ve mart faturam 18 dolar abi euhehueuheue
Sosyal ağlarda paylaş

buraların en büyüğü o bir başka has hüs has hüs çok yaşa =))

günlük hastam saat 17 de istanbula bilet almış düğün mü ne varmış yarın o yüzden nöbetim 18.00 de başlamasına ramen saat 14.00 de tek bir hasta teslimi için gitmem gerekecekti işe ama meslektaşım has hüs beni bu gitgelden kurtardı =) çok mutluyum ' sadece teslim yapılan işi iade diyim'
sevgiler saygılar hashüs
Sosyal ağlarda paylaş

ah be kızın adı has hüs olan birisine güvenilmeyeceğini sana söyleyen çıkmadımı..

sözünü tutmayıp o saatte tunalıda gezerken seni arayıp rick rolled dinletince farkediceksin olayı.. ama o esnada bağıracağın yavaş çekim bir "hhhhheeeeeaaaaaaayyyyyyıııııııııırrr" seni kurtarmaya yetmeyecek..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...