Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,

daha 2 hafta önce 1 haftalık tatilim vardi. tatilden sonra da toparlanamadım gene okula cok gitmedim. yarın gene tatile giriyorum yaklaşık 3 hafta 3.5 hafta filan sürücek bir tatil. okulu nasıl toparlıcam acaba. tabi şikayetçi değilim tatillerden :D

şimdi bişiler yiyim de derse gidim bari 2. dersine database in.
bye
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara çok afedersiniz ama çok kötü, gerçekten. Geçen sene gittim ben, 4 gün kaldım, 4. gün "E bu akşam seni nereye götürsek acaba bitti güzel mekanlar" dediler. Diyeceksiniz doğma büyüme İstanbullusun, elitlik yapıyorsun diye ama, vallahi önyargılardan bağımsız olarak gittim. Sadece şehir daha düzenli geldi, ODTU'nun içi de güzel, yeşillik falan, Anıtkabir'i görmek çok istiyordum oraya gittim hastası oldum. AMA; 1 ulaşımınız çok kötü, istanbulda trafik falan var anladık da, sizde otobus yok ki trafige takılalım sdf. Bi tane cadde var adam akıllı, bi de irem'in dediği gibi insanlarda bi tuhaflık var, hepsi yere bakarak falan yürüyor, bir iş telaşı sürekli. İstanbul'un insanı biraz daha aylak sanırım. Denizi falan geçtim ben zaten denizsiz yaşayamam da, Ankara'da tek eksik deniz değil benim gördüğüm kadarıyla. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşadığın yere göre değişiyor ama var bi ulaşım sorunu, mesela 9dan sonra keçiören tarafına gidemiosun sanırım otobisle. O yüsden ya arkadaşta kalıyorsun ya da arabası olan taşımacılık yapıyor(ben oluyorum genelde bu ^^ ) ama SAKS MAKS DİiL! hıh! gece dediğim gibi çok çıkmıyorum ama gündüz için gezdirebiliceğim hergün çıksak 2 haftalık mekan var gel gezdiriim ben seni ece ^^ De şöyle bişide var hergün de çıkmayıverin kardeşim ne öle hayret bişi :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla şehir değilde
ortam önemli
geçen sene yazın 1 hafta kaldım ankarada ve baya baya güzeldi.
3 4 kere çıktık dışarı ama efsane bi buluşma olmuştu o 1 hafta
tabi kadroyada bakıyo
fede gibi bi dallama
emir gibi arap
zegna gibi kapatırım lan forumunuzu diyen admin
osman gibi şeker
tunca gibi elf
ve bunlar gibi çeşit çeşit insan olunca
birbirinizin suratınıza baksanız eğleniyosunuz. her söylediğiniz kelimeden bi efsane doğabiliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

gece ulaşım olmaması çok kötü içmeye çıkıyosun dönüşte araba kullanmak zorunda kalıyosun taksiye para bayılmamak için.

gece içmeye çıkmak = eve dönüşte taksi
istanbuldada böyle.
ha bazı yerlerde sarı dolmuşlar var ama belirli yerlere gidiyo
ordan sonrasında yine taksi.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Vidar said:

gece ulaşım olmaması çok kötü içmeye çıkıyosun dönüşte araba kullanmak zorunda kalıyosun taksiye para bayılmamak için.

gece içmeye çıkmak = eve dönüşte taksi
istanbuldada böyle.
ha bazı yerlerde sarı dolmuşlar var ama belirli yerlere gidiyo
ordan sonrasında yine taksi.

ama ankaranın taksisi çok kazıııık, o işçi evleri mi ne o sitelerden aştiye 25 kağıt falan aldılardı benden, ki istanbulda o mesafe max 10 TL
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...