Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

şimdi ramazanın 4.günüde miyiz?

dün 3tü di mi? 3.gün oruç tutamadım, rahatsızlanmışım.. her neyse öğlen kalktım bişiler almaya gidiyorum, evde de yiyecek bekleyen 2kişi daha var. e bende de hal yok hani..

lahmacun alayım dedim, gittim söyledim.. adam 10dk'ya hazır olur dedi. taam dedim, gideyim ben alışveriş yapıp geleyim..

uzun uzun anlatıyorum bak neden..

döndüm, elemanın birisi oturmuş içeride.. o da paket bekliyor. fırından lahmacunlar çıkarken fırın başındaki usta bana işaret attı. kafamı ok anlamında salladım ben de. çıkan lahmacunlar benim yani. sayısı da tamam. usta 8tane olacak bunlar dedi ve çıkartmaya başladı lahmacunları.

adam bi anda havalandı, gidip benim mi bunlar falan diye dönüyor etrafında, yok bunun siparişi 6taneymiş de neden 8tane koymuşlar, neden henüz marul, soğan vs paketi konulmamış mış.. koşa koşa geldi bi de parasını da ödedi bu kel kafalı, gözlüklü arkadaş.. sonra yine fırının başına döndü. ben de oturmaya devam ediyorum paketlenme bitsin diye.

bitti, gittim.. usta paketi uzattı, gidip parasını ödedim çıktım. bu eleman da ben parasını öderken paketletiyordu lahmacunu.

yahu allahın kulu, bre adam! hadi ramazandan haberin yok, adam bi kere bile mi düşünmez kul hakkı yememeyi. bre cahil adam 2dakikanın hesabını yapan adamdan ne hayır gelir! 2dakika sonra hakkın olanı alıcaksın işte..

türkiye çok stresli bi yer ama stresi bu gibi herifler yaratıyor işte. yok mu trafikte "dur önüne kırayım da 2 dakika eve erken gideyim!" manyakları.. yok mu herhangi bi sırada araya kaynamaya çalışan herifler..

bu arkadaşlara lafım; hepiniz rezilsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu haftadan sonra hergün gideceğim spora. Vucut kaldırır gibiydi hadi yapalım dedim de... Günlük yok ya harbi zor işmiş. Bu kilo bu boy çok fazla kaldırmıyor. Tekme atmaktan ayak parmağımı sakatladım. Bakalım ilerleyen günlerde beni daha ne bekliyor olacak...

Ama az kaldı aduket çekecem bak adsfdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

günlük bu haftadan sonra hergün gideceğim spora. Vucut kaldırır gibiydi hadi yapalım dedim de... Günlük yok ya harbi zor işmiş. Bu kilo bu boy çok fazla kaldırmıyor. Tekme atmaktan ayak parmağımı sakatladım. Bakalım ilerleyen günlerde beni daha ne bekliyor olacak...

Ama az kaldı aduket çekecem bak adsfdsaf

ne iş thai boksa falan mı başladın? :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

saman nezlem tuttu yine of diyorum. işim bitti gibi, yani iş bitmez tabi de şu anda yapmak istediklerim bitti, saat dörtte toplantı var onu beklicem o ara ne yapsam diye düşünüyorum.

bir de hayatımda sadece istediğim şeylere odaklanabileceğim bir dönem gelecek mi merak ediyorum. ya çalışıcam burda, çalışmadan önce tamamlamam gereken bi ordu başka tırıvırı var. motivasyon kaybettiriyo bildiğin, çok çok fazla şey var kafamda. birazcık daha boşalsa çok rahatlicam. istediğim şu anda, okulda yeni lab projesine, evde klasik müziğe, haftasonları kulübe ve makaleye odaklanmak. onun dışında kapanamam, dışarı fırtlarım zaten sürekli ben oturamam çok. aradan diğer başka şeyler çıksın ama lütfen.

ayrıca lanetli ağustos olduğuna inanıyorum bu ayın, iyi haber almadım şu ana kadar hiç :/

hadi selam.
Sosyal ağlarda paylaş

sketchup kullanan gariplere sabır ihsan eyle yarabbim..

ulan tuto muto dinlemeden atladım. iyi hoş, çokolay bişi. ama arc çizicem, axis belirleyemeden kafasına göre atlıyor. "ON RED AXIS" falan diyor.. Ne redi arkadaşım? ne kafana göre Red'e atlıyorsun, koordinat girsem de ben, sen atlamasan huh?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...