Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

k790i me kafa atasım var. zaten eskidi artık alet. ulan blizz mobile authenticator memory card da diosun. m.card ı çıkarıp factory settings gogo diyoruz. bi takıyoruz geri cardı. MA fln yok. re-install yapıyoruz, sync etmio. e skype dan arama şansım da yok gün içinde. mail form. offfff.

(allahtan wow acc kapalı sadece takıntı yaptıgım için mail attım lol)
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Tek boş günümde evde oturdum tesisatçının gelmesini bekliyorum.
Allah kahretmesin ya.

dasaaa said:

cisim değil ama ustalar..

baba bi ton para vericem. adamlar gelmiyor...

yağmurdan önce yapılıp bitmesi lazım işin. arıyorum, 11'de oradayız diyor.. saat oluyor 12 yok adam falan.

5kere aradım sabahtan beri.

sokarım ustana be!

yok öle salak saçma şey gördüm ki.. ben usta oldum çıktım adamlar yüzünden. yok abi, istanbulda ince iş, tamir etc. olayını hızlı, iyi ve zamanında yapabilecek adam gerçekten yok.

dellenip adamları toplayıp ben kurucam bi tamirat&tadilat şirketi..

bayağı salak bunlar yahu.. toplu halde imhasında sevap point yazmalı ve bırak yasal olarak ceza kesilmesini, eksi ceza puanı olarak tc kimlik no.na işlenmeli..

ola ki trafikte ceza yersen "sen 3aptal domuzcuk ustayı yiyen koca iyi kurt değil misin? yok ceza falan. unut onu. afferin abim. ver elini öpeyim! büyüksün" demeliler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

k790i me kafa atasım var. zaten eskidi artık alet. ulan blizz mobile authenticator memory card da diosun. m.card ı çıkarıp factory settings gogo diyoruz. bi takıyoruz geri cardı. MA fln yok. re-install yapıyoruz, sync etmio. e skype dan arama şansım da yok gün içinde. mail form. offfff.

Az önce omuzluğumu aldım bende keh keh
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Dworgian said:

Az önce omuzluğumu aldım bende keh keh

3 ay sora çöp olcak ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...