Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Gözüm çok kaşınıyor günlük ama dokunmuyorum! Dokunmamam lazım ii bişi deil efet.. Yarım saat sonra okula gidicem abim son dakka golü attı arabayı aldı halbüsü benim planlarım vardı okuldan sonra arkadaşımın çalıştığı yere gidip süprüz yabacaktım ordanda ufaklığı alıb evine götürücektim sonra orda uyucaktım :O Gözüm çok kaşınıyor :( evet hemde çok..

Nükleer bomba yabıb dünya çekirdeğine doğru yollasam acaba dünyayı mahvedicek bi reaksiyon başlatabilir miyim ki? Olabilitesi olsa denemeye değer gibi nan diğ mi Hako diğmi ama?

Bu haftasonu blind date yababilir mişim öyle emrettiler :S İnşallah entel kuntel bişi çıkmaz şu aralar gülmeye ihtiyacım var hemde sebebsiz yere deliler gibin :O

Bana uyku,Hakoya huzur,İremle Dart 3er sn arayla ii olsunlar, Çok yaşlı ve huysuz proflar emekli olsun, 50 yıl sonra zaman makinasını tamamlayabiliyim pls.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rüyamda okulda birden fenalaşıyordum günlük, ağzımdan burnumdan kanlar geliyordu. Salak gibi paltomda bırakmışım ilaçları sıradan kalkıp askılığa gidene kadar yere yığılıyordum :( Hoca geliodu başıma bi palto bide ambulans diyebildim soora bulanıklık.. Ventten sevi uyandırdı. Bembeyaz olmuşum aynaya baktımda bu aralar hep bi ölüyorum nan çok mu yaşıcam nedir :)

Bana huzur,Hakoya uyku,Darta şifa.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkı bullet'ın da dediği gibi "beni SEG city'de tartaklasınlar"

wot bi nevi

small talk dediğimiz nanelerde kötüyüm ben. hatta acaip reizlim. "bilmem kim dedi ki böle böle.. sonra ben de böle böle dedim. nası iyi demiş miyim?" tarzı konuşmalara hmmmm diyip bayağı şu bakışı atıyorum
http://whatsontv.co.uk/blogs/tvspy/files/2008/06/dexter-solo-landscape.jpg
bazen de konuşmaları hızlandırıveriyorum
said:
-..sooonraaa (ilkokul öğrencisi misin? neden uzatıyorsun cümleleri?) ben ona dedim ki. bak böyle böyle yapmıştın ama ben sana böle demiştim. o zamandan bu zamana ne değiştiki sen, ben sana böle dediğimde/ <-söz kesme işareti
+yani bana haksızlık ediyorsun dedin
-evet ama o da dinlemedi dedi ki biz her koyun gibi kendi bacağımızdan asılırız ama kokusu herkesi rahatsız eder. ben de ona ama koyun gibi lideri takip etmememiz lazım da dediğini de hatırlattım/
+yani insiyatif kullanmış olmama sen izin vermiştin dedin
-evet. ama o/
+dinlemedi?
-evet.

neyse, ikinci madde.. sevgili bayanlar.. inanın evde nasıl oturduğunuzla ilgilenen manyak sayısı sandığınızdan az. 10dakikalık ufak bi skype videocall için "aaaa çok kötü çıktım!! ben geliyorum şimdi" diyip ruj falan sürmeye kalkmayın, gitmeyin.. ayıptır bi kere.. 3-5 konu konuşulacak zaten, vaktimizi çalmayın.

son madde.. çok alakanız olmayan adamlara "sence ben kilo mu aldım?" diye sorarsanız bu sizin teraziye ihtiyaç duyduğunuzun göstergesidir. alın bi tane. ona çıkın, o söylesin. hatta kesin hafızada tutanları da vardır kilo durumunuzu.. oradan kontrol edin. olmadı bi excel sheet açın ve oradan bakın. hatta aylara göre kilo değişim grafiği de yapabilirsiniz. yok kilo tahmini de bir yetenek.. "ee.. hmm.. 58?" falan diye uyduruk bi sayı sallıyorum sonra feci bi saldırıyorsunuz.. bir de kilo üzerinden saçma small talka giriyoruz.. ilgilenmiyorum gerçekten tanımadığım insanlarla. ne bilim bel çevrenizi ölçün, spor yapın, kalp hastalığı riskiniz minimuma insin desem o da olmayacak..

ufak şeylerin ayağa çok dolandığı bir gündü..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet günlük son 48 saatimin özeti sanırsam içimde görünmeyen bir hayvanın olduğu. 8 kişi 33 porsiyon kebap bitirdik, bunun 5 porsiyonunu ben yedim, üzerine antepli bir baklavacıda yenen kadayıf üzerine, gecenin ilerleyen saatlerinde rakı masasına oturdum, bu da sabah 3'e kadar sürdü. Sabah uyandığım da kahvaltı için hiç acıkmamıştım, çok ilginç geldi yaz günü harici saat 4 gibi kahvaltı yapmak. İşin tek kötü tarafı sabahın köründeki yoklamalı dersime kalkıp azimle gitmiş olmama rağmen dersin iptal edilmiş oldğunu sınıf kapısndaki yazıdan öğrenmiş olmam. Yıl 2010 insan mail atar, ders öncesi bakıyoruz o kadar maillerimize ama olsun derse giricem diye bebek sahili artı bebek yokuşunda yürüyüp yediklerimi erittim. sdfs. Bu da böyle bir anım günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

ezelin ilk bölümünü izledim
hiç izlemediğimden bi başlıyım dedimde
allah belasını versin o ne lan öyle.
bakalım 2. 3. bölümüde izliyim sarar inşallah herkes izlediğine göre.
neyse yarın bankaya gidicem para göndercem vs vs çok işim var.
kim kalkıp 500 metre yürüyecek evden bankaya pff.
Sosyal ağlarda paylaş

İçimde beele bi ürperti var günlük doktora gidicem ameliyat günü için, tırsmaya başladım yine ama aslında korkulacak bişi yok. O_o 1-2 saatlik bişi olcek sanırım. Alerjiyede bi çözüm bulurlar artık zate korktuğum o, senin narkoza alerjin var seni uyutmucaz derlerse olmam ameliyat fln. Uyutsunlar sonra nabıolarsa yabsınlar o zaman güle oynaya giderim gene diiğmi ama? Bu cuma yabalım dicem bakalım ne dicek doktor.

Dart a sağlık,Bana huzur,Hakoya ölüm! Amin.

Lan tamda zamanıydı bu kadar işin -.- gidemiyorum yine doktora moktora :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...