Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

su yok
yemek yok
evde kimse yok
dişim ağrıyor
başım ağrıyor
gözlerim acıyor
burnum kanıyor
aldığım ezme güzel çıkmıyor
sağlıksız beslenmekten ölüyorum
bulaşık yıkamamak için direniyorum
sanırım evim küfleniyor
sipariş bi' türlü gelmek bilmiyor
başım ağrıyor demiştim
telefonum uyandığım 30 dakikadır susmuyor
ve bütün bunlar bi' kapı yüzünden olmuş gibi geliyor

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kafam güzel sarhos oldum ya hem de 1 dark 2 millerla noluyo lan ama neredeyse 4 gündür iciyorum lan tatili uzatmak kötü oldu ya iicene saldım kendimi ne kitap okudum ne ders calıstım.lan normal de hayvan gibi icerdim yine de bana mısın demezdm ne oldu ya sanırım keyifliydim sohbetde iidi ondan mı kafam güzel oldu nedir anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk. Bugun yeni ulkemdeki (eski yeni aslinda) ilk is gunum. Gece zaten 3'e kadar uyuyamadim, 6da da kalktim heycandan falan filan hazirlandim yeni takimimi giydim falan derken indim assaga ve arabamin calismadigini farkettim. Kontagi cevirdim ama calismak bilmedi meret, isiklari falan da acik birakmamistim, niye boyle oldu anlamadim... neyse buyuk kosusturma panik ve aceleyle ise yetismek icin kendimi taksilerin onune atip, resmen herifi acele ettirerek bankaya tam 8:20 de vardim. Yukari ciktim heycanli heycanli, patronun odasina yonlendirdiler ve onu beklememi soyleyip bu boktan laptopu verdiler elime.

gunluk, saat 9:15 ve patron hala yok. 45 dk once gelmesi gerekiyordu. Arabistandaki ilk is gunum ve sanirim anlatilanlar dogruymus. Bakalim kacta gelecek gorecegiz. Heycan meycan da kalmadi, herifin ofisi de buz gibi serrefsizim klimayi koklemis hayvanlar, allahtan cekette almisim yanima :/

bu arada takim cok yakisti gunluk, bi de kilo verirsem cok seks olcam insallah sdfg.

not: bu arada nasil is gunu diyenler icin cevapliyorum, burda c.tesi gunu ilk is gunu, bizim p.tesi gunumuz gibi yani. Persembe cuma haftasonu cunku. Ya... oyle iste. siz bugun fosur fosur uyurken ben calisacam, ayrica banka instant messaging portlarini banlamis, ebuddyde banli, giremiyorum msne :(
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Yada camdan içebiliriz asdsad

Camdan ney yahu geleyim bari bi rakı balığa götüreyim seni daha doğrusu sen beni götür ben ısmarliim :D

sdfa yalnız şimdi hatırladım büyük olasılık bu cuma ameliyat olucam ondan sonra yabalım bunu ^_^

şimdi gördüm ayıb olmasın @sdeceokuyangenç toparlar toparlamaz bana olar derim :)

Bana huzur, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...